Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Anketler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=166)
-   -   SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU? (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=22554)

Kaptan-58 25.11.2008 10:54

Cevap: SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU?

[B][COLOR="Navy"]----- SANAL ALEM YALAN ALEM... ------[/COLOR][/B]

Arif Coşkun 25.11.2008 11:53

Çok yıllar önceydi, tanıdığım birisi vardı.

Bulvar gazetesini takip eden arkadaşımız, biriyle yazışıyor, ve aralarında mektuplaşma neticesinde bir yakınlık doğuyor.
Ve buluşma, tanışma derken iş ciddiye biniyor bu esnada,
Arkadaşım koşarak dayısının yanına gidiyor[B]," Dayı ben böyle biriyle tanıştım evlenmeye karar[/B] [B]verdik"[/B] diyor.
Dayı şu soruyu soruyor? [B]"Oğlum sen evleniyormusun, eğleniyormusun? "[/B]
Yok dayı diyor [B]"biz çok sevdik birbirimizi aşık olduk"[/B] diyor,
Dayı: Pek sıcak bakmasada, peki haydi bakalım diyor hayırlısı olsun.
Neyse, bizimkiler nikah vs. aşaması geçiyor ve tam 30 gün sonra ayrılmaya karar veriyorlar. Bu yaşanmış gerçek bir olaydır.

Şimdi pc'de karşı taraf pek hoş cümleler kelimeler kullanabilir, sizin her türlü sorunlarınızı paylaşabilir, gerçek yaşamda kendini ifade edemeyen kişi burada adeta bir profesör kesilebilir, bunlarada en çok etki eden nedenlerdir bence.
Şu bir gerçekki buradaki kişilerde, sokakta, işyerinde, çarşıda, manavda, bakkaldaki mahalledeki hepimiziz.
Aşk olurmu derken yukarıdaki arkadaşımın dediği gibi, yaşamadan aşık olamazsınız, kişiyi tanıyamazsınız. Olunur, olunur ama adı üzerinde işte "sanal aşk" olur oda ne derece sağlıklı olur bilinmez...

58_SEMİH_58 25.11.2008 12:06

[B][I]OlaBiLiRde OlMaya BilİrDe:)...........[/I][/B]

Kadirhan 25.11.2008 12:08

[COLOR="DarkSlateBlue"][B][FONT="Comic Sans MS"]bizi bozar bi isler ...yorum yok !!!! :D[/FONT][/B][/COLOR]

gürün_güzeli 25.11.2008 12:11

olabilir de olmayabilir de ama olanların da uzun süreli olduğu söylenemez.....ben şahsen karşıyım....kimin ne niyette olduğu belli değil

özdemir 25.11.2008 12:16

olabilir neden olmasın.
gerçek hayattada insanlar evlenmeden gerçek yüzünü gösteriyormu.
ikiside aynı şey hiç bir farkı yok
sonuçta ikiside yalan alem

Kaptan-58 25.11.2008 12:17

[QUOTE=Kaptan-58;338486][B][COLOR="Navy"]----- SANAL ALEM YALAN ALEM... ------[/COLOR][/B][/QUOTE]

[B]BENCE KESİNLİKLE OLMAZ...

EN YAKINLARINA BİLE GÜVENEMEDİĞİN BU ZAMANDA SANAL ALEME NASIL GÜVENİCEN. BEN KESİNLİKLE KARŞIYIM

***** SANAL ALEM YALAN ALEM *****[/B]

Kadirhan 25.11.2008 12:27

[COLOR="DarkSlateBlue"][B][FONT="Comic Sans MS"]ya öyle şey mi olur...sacmalamayın Allah aşkına olmaz tabi ki sanalda aşk...normal hayatta aşk yok sanalda nasıl olacak ya huu !!!!
ben sanal alemde Allahtan korkmasaydım ...istedigim gibi görünür milleti kandırıp aşık ederdim kendime (güzel bi bayan fotosu koyup erkeleride aşık edebilirim :D )...bura sanal alem...insanın gözüne bakmadan konuşursun...onun yüregini okuyamassın..seni kandırır..Allah kimseye bu tecrübe yaşattırmasın...sanaldan tanışıp evlenenlerin evliligi bence uzun süreli olmaz çççbenim düşüncelerim bunlar vesselam [/FONT][/B][/COLOR]

EyüphanAydın 25.11.2008 12:38

[B][QUOTE]EVET OLABİLİR[/QUOTE]

Bir kaç kendini bilmez yüzünden sanal alemin adı kirletilmemeli.Sonuçta sanal alem kimse kimseye güvenmez ama bu netice ile tanışıp sevgili olanlar bile var.[/B]

ayparcam 25.11.2008 12:50

[B]Olabilir kendilerini cok sevip cok sevildigini zannedenler yada gercekten aski bulanlar hatta evlenenler olabiliyor bu nezamana kadar surer ALLAH bilir hos ha sanal ha real ayni seyler oluyor gercide[/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 11:01.