Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Sivas Havaalanı (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=189)
-   -   SIVAS HAVAALANI (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=13116)

narec 12.12.2007 00:23

--->: SIVAS HAVAALANI

hava alanının bir an önce bitirilmesi, modern ve büyük bir yapıya kavuşması gerekiyor. inş kısa zamanda tamamlanır

albina58 12.12.2007 05:52

İşte benim kafamı yoran konuda bu;

Bir süre önce sitemizdede yayınlandı,Ana caddede kaldırımlara avrupai reklam panoları yerleştirilmiş miş,yine kaldırımlara bilmem ne televizyonlar yerleştirilmiş miş de.
Asıl belediye,kamu hizmeti olarak halkın Su-Kanalizasyon gibi temel ihtiyaçlar başta olmak üzere kamusal olarak halkın yararına hizmetler yapması gerekirken,abuk-sabuk işlerle meşguller.
Bir havaalınımız yapıldı zira,tarlaya ot eker gibi her vilayete,onuda geçdik ilçelere birer havaalını açıldığı bir ortamda bu havaalınımıza sahip çıkmamız gerek.Başta ilimizin yönetsel amiri olarak belediye başkanının olaya el atması durumu mülki amir VALİ ye aktarması,yönetsel olarak üstten bitirmesi gerekmek hemde acilen.
Tüm sorunları halledilmiş bir havaalınımızın ileriki süreçte bir çok havaalının kapatılacağını düşünüyorum(Çoğu daha sonraki süreçte özelleştirilmek üzere kuruldu),komşu illerden bizim havaalınımız aracılığı ile hizmete devam edeceği kanaati bulunmaktadır bende.
Rağbetin çoğaldığı havaalınımız ile komşu vilayetlere yolcu taşımacılığından,sair diğer sektörlere bir istihdamın ve rantın gelişeceği su götürmez bir gerçek.

Boş işlerle uğraşılacağına,halkın gözünü boyamaktan çok,
Gerçek işlerle uğraşmak daha önemlidir.

58Taraftar 17.12.2007 14:38

[FONT="Comic Sans MS"]ooo iyi oldu bu havaalani sehrime laik bir tane, :D ilk inenlerden olmak istedim ama olmadi, sans yok yahuu[/FONT]

mavi_yelken 18.12.2007 00:49

[B][COLOR="Blue"]Elbette degerli ilimiz Sivas uluslararasi bir havaalanini coktan haketmistir... ancak bütce ve yatirim eksikliginden bu calisma maalesef herzaman askia alinmistir.. Bir önceki hükümetimizdeki Devlet Bakanligi yapan Abdullatif Sener beyin sivasa baya katkisi olmustur ve simdi böyle bir destege yine ihtiyac vardir.. Insallah kisa zamanda gerekli tadbirler alinir ve eksiksiz bir Havalimani Anadolunun Ortasinda yer bulur...[/COLOR][/B]

altuntas58 22.12.2007 17:27

-->: SIVAS HAVAALANI

Sivas hava alanı en son teknolojiyle donatılmış bir hava alanı daha bişrçok eksiklerinin olmasına rağmen ülkemizde bulunan bir çok hava alanından dah iyi konumda

Duhan58 22.12.2007 21:29

hava alanı idari bina yolcu gelen giden kısmı ihale aşamaları devam etmektedir ihale bittiğinde daha büyük bir bina olacak

ersoy_34 17.05.2008 12:32

havalimanı deyil de hava meydanı olarak geçiyor

ÇALIŞIR 15.07.2008 21:29

[QUOTE=resim58;221584]Sivas havaalının büyük bir şekilde yapılması, Sivas için çok güzel bir gelişmedir.Zamanla daha güzel çalışmalar olacağına inanıyorum.[/QUOTE]

Aynen katılıyorum gidip göreceğim yorumları burdan yaparım

ÇALIŞIR 06.08.2008 22:48

Çok rahat bir yolculuktan sonra Sivas havaalanına indik gayet güzel yapmışlar hiç bir sıkıntı yaşamadan kısa bir sürede valizimizi alıp ayrıldık yanlız ilerde çok yoğun olursa bu havaalanı yetmiyebilir. Gidişimizde rahat bir şekilde olmuştur. İnanırmısınız buruk bir şekilde Sivastan ayrıldım.....

sivas_güzeli 07.08.2008 18:50

sivasda da hava alanı oldugundan cok memnunum artık kayserıye ucuk otobüse binmemiz gerekmiyor!! cok rahat bir yolculukdu. Girisi biraz daha büyütseler daha iyi olurdu bence

WEZ Format +2. ?uan Saat: 14:45.