Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Kurtlapa Belediyesi (MERKEZ) (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=215)
-   -   KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ) (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11141)

abdussvs 29.02.2008 15:48

--->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

[QUOTE=adislibekir;239925]Bütün kurtlapa beldesine saygılar[/QUOTE]

Abi bütün Kurtlapalılar adına Sana ve Tüm Adıslılarada benden saygı ve hörmetler....................

kınasoglu 29.02.2008 18:30

YA KARDEŞ AMA SEN BENİ TANIRSIN GİBİ BİRİSİN AMA BEN SENİ TANIYAMADIM KİMLERDENSİN SEN DOĞAN KUYUMCUYA HAYIRLI İŞLER DİLERSİN AMA HAYILI İŞLERMİ NE ANLAMADIM TÜM HEMŞELİLERİMİZ BİZİMİÇİN AYRI AYRI SEVGİ VE SYGILARI VARDIR BAKMA CAHİLİN LAFINA BİLSE İYİSİN KONUŞUR SAYĞILAR VE SEVGİLER
KENDİNİ ANIT YA ARİF OLANANLAR DERSEN BEN ANLAMIŞTIRIM

abdussvs 29.02.2008 19:07

[QUOTE=kınasoglu;240323]YA KARDEŞ AMA SEN BENİ TANIRSIN GİBİ BİRİSİN AMA BEN SENİ TANIYAMADIM KİMLERDENSİN SEN DOĞAN KUYUMCUYA HAYIRLI İŞLER DİLERSİN AMA HAYILI İŞLERMİ NE ANLAMADIM TÜM HEMŞELİLERİMİZ BİZİMİÇİN AYRI AYRI SEVGİ VE SYGILARI VARDIR BAKMA CAHİLİN LAFINA BİLSE İYİSİN KONUŞUR SAYĞILAR VE SEVGİLER
KENDİNİ ANIT YA ARİF OLANANLAR DERSEN BEN ANLAMIŞTIRIM[/QUOTE]

Bekir Abi ben seni fazla değil ama biraz tanırım. Sen beni görsen belki tanırsın Ben İstanbul'da ikamet ediyorum yaklaşık 10 senedir Sivas'ta yokum ama her yaz 15-20 gün kadar gelirim. Yinede ilgi ve alakana teşekkür eder saygılar sunarım. Şunuda hatırlatayım o resminde yüzün tam seçilmiyor Abi iyi akşamlar.....

tayfun5834 02.03.2008 13:05

anne tarafıdan KURTLAPAlı ölarak tüm kurtlapalılara, adıslılara ve sivaslılara sonsuz selam va sevgilerimi iletirim herkese merhaba ''Tayfun SAKCI''

özdemir 04.03.2008 16:38

tüm kurtlapalılara iyi akşamlar dilerim

abdussvs 08.03.2008 11:35

herkese günaydın
Allah'u Teala bu dünyadaki tüm müslümanlardan razı olsun
İşinizi gücünüzü rast getirsin

adislibekir 08.03.2008 12:00

Selamın aleyküm kurtlapalı hemşerilerim Bütün güzelliklerin sizinle olması dileği ile selam eder herkese hayırlı işler dilerim.Bekleyin benim defineci arkadaşlarım bu sene çok güzel bir aletle geliyorum mal bizden kaçmaz.

tayfun5834 11.03.2008 11:47

Kurtlapalı tüm dayılarıma ve bu forumu ziyaret eden tüm sivaslılara selamlar sunarım.
Herkese hayırlı günler, Hayırlı işler.

abdussvs 11.03.2008 12:04

İstanbuldan tüm Kurtlapalılar'a ve Sivaslılara Hayırlı Günler Hayırlı işler. Bende bir Kurtlapalı olarak bu sayfayı gerek ziyaret eden gerekse yorum yazan daha önemlisi bu sayfanın açılmasına yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum...

abdussvs 14.03.2008 11:52

Bu güzel ilkbahar ve mübarek cuma gününde tüm Kurtlapalılara ,Adıslılara ve Sivaslılara sonsuz selam saygı ve hürmetler sunarım...

WEZ Format +2. ?uan Saat: 05:32.