Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Kurtlapa Belediyesi (MERKEZ) (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=215)
-   -   KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ) (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11141)

aozdemir 14.03.2008 12:14

-->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

ben bir gümüşdereli olarak kurtlapalı kardeşlerime selamlarımı gönderiyorum.

adislibekir 14.03.2008 15:05

--->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

[QUOTE=abdussvs;240271]Abi bütün Kurtlapalılar adına Sana ve Tüm Adıslılarada benden saygı ve hörmetler....................[/QUOTE]

Sevgili yeğenim değerli hemşerim... Abdussvs...Selam eder işlerinde başarılar dilerim Yunus kardeşim birgün önce döndü İstanbuldan eğer yunus erken dönmeseydi seni ziyaret edecektim.Neyse ileride kısmet olursa buluşur bir acı kahveni içeriz.Görevinde başarılar dilerim.

abdussvs 15.03.2008 13:38

bu siteye, bu sayfaya gelip ziyaret eden herkese selamlar....

tayfun5834 16.03.2008 21:43

[COLOR="DarkOrchid"][B][I]Bendende tüm Kurtlapalılara, bu sayfayı ve forumu ziyaret eden herkese saygılar teşekkürler. Herkese iyi geceler ([COLOR="Red"]tayfun[/COLOR])[/I][/B][/COLOR]

adislibekir 16.03.2008 22:00

[QUOTE=tayfun5834;245008][COLOR="DarkOrchid"][B][I]Bendende tüm Kurtlapalılara, bu sayfayı ve forumu ziyaret eden herkese saygılar teşekkürler. Herkese iyi geceler ([COLOR="Red"]tayfun[/COLOR])[/I][/B][/COLOR][/QUOTE]

Aleyküm selam tayfur ne güzel bir avatarın var kıskandım ya.Allah senin ve seningibilerin yanında olsun.Bu avatarı bilerek anlayarak koydunsa seni tebrik ederim kardeşim.

abdussvs 16.03.2008 22:13

Bendende tüm Kurtlapalılara, bu sayfayı ve forumu ziyaret eden herkese saygılar teşekkürler. Herkese iyi geceler (tayfun)
[COLOR="Red"]TAYFUN ADISLIBEKİR ABİM GİBİ BENDE TEŞEKKÜR EDİYORUM TÜM KURTLAPALI DAYILARIN YERİNE. AİLENE SELAMLAR[/COLOR]

abdussvs 17.03.2008 10:50

[COLOR="Blue"][I][B]BU YAZIYI OKUYAN HERKESE HAYIRLI SABAHLAR HAYIRLI GÜNLER DİLİYORUM HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN................... [/B][/I][/COLOR]

adislibekir 17.03.2008 20:25

Selamın aleyküm Kurtlapa beldesi sakinleri ya arkadaş nerdesiniz ya Kurtlapalı benim dünyakadar arkadaşım yine dünyakadar akrabam var.O kadar siteye yazdım hiçbir cevap alamıyorum.Nerdesiniz arkadaşlar siteyi biraz canlandıralım,dertleşelim ya...Hepinize selam olsun hepinizden de cevap bekliyorum...........................................................................................................................................

adislibekir 19.03.2008 14:10

Bütün Kurtlapa Beldesinin Mübarek Kandilini kutlar,Gelecek günlerin Türk Müslüman alemine hayırlar ve bereket getirmesini dilerim.

altuntas58 19.03.2008 14:31

-->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

KURTLAPALI KARDEŞLERİMİN MUBAREK MEVLİT KANDİLLERİNİ TEBRİK EDER HAYIRLARA VESİLE OLMASINI ALLAHTAN NİYAZ EDERİM

WEZ Format +2. ?uan Saat: 13:29.