Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Serbest Kürsü (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=175)
-   -   Hadiseye destek verelim... (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=28889)

Klimasuyu 12.05.2009 06:57

Cevap: Hadiseye destek verelim...

yaw bu kız güzellik yarışmasına mı giriyor yoksa şarkı
yarışmasın mı,sanki erovision 2009 a değilde miss euro 2009 a giriyormuş gibi giyinmiş...

Salim58 12.05.2009 07:45

bizim kültürümüze hiç bir yeri uymuyor biz toptan poptan anlamayız bizim gördüğümüz ağır sivas türküleri

sevdagülü 12.05.2009 13:29

evet söz konusu yarışmanın ses oldugu idda ediliyo ama her yıl en fazla açık giyinene alıyo 1. ligi Hadiseye gelince bişi demiyorum umarım alır karsılıgını:S

HaZaN 12.05.2009 16:42

[QUOTE=köyüm;408958]arkadaşlar bu bir yarışma orada adımızı dünyaya duyuracak kızımız vede hemşehrimiz lütfen önyargılı olmayalım reklamın iyisi kötüsü olmaz türkiyenin reklamı bu...[/QUOTE]

[B][I]Katılıyorum kardeş size Türkiyeyi temsil edecek bir hemşerimiz olarak gurur duymamamız lazım inşALLAH birinci oluruz, yolu açık olsun başarılarının devamını diliyorum.[/I][/B]

Kaptan-58 12.05.2009 17:02

[B]KİMSE KUSURA BAKMASIN AMA YARI ÇIPLAK HALDE İNGİLİZCE BİR ŞARKIYLA TÜRKİYEMİ TEMSİL EDECEKSE ETMESİN... DESTEK FELANDA BEKLEMESİN. ASLANLAR GİBİ TÜRKÇE OLİMPİYATLARI VAR. BEN DESTEĞİMİ ORDA VERİRİM...[/B]

heartache58 12.05.2009 17:30

[B][COLOR="DarkRed"]aşalım kndimizi biraz..tamam burası turkıye genel olarakta musluman bir toplumuz fakat ses kadar görsellikte önemli. [/COLOR][/B]

titizyiğido 12.05.2009 17:46

daha önce sertap erener birinci olmuştu ama şahsen hiç sevinememiştim sebebi ise şarkının ingilizce olmasıydı...............tıpkı bunun gibi......bence ingilizce bi şarkı türkiyeyi temsil edemez.....bana göre saçmalık....

LaEdri 12.05.2009 17:54

[QUOTE=heartache58;409266][B][COLOR="DarkRed"]aşalım kndimizi biraz..tamam burası turkıye genel olarakta musluman bir toplumuz fakat ses kadar görsellikte önemli. [/COLOR][/B][/QUOTE]

Aşmak derken neyi aşalım?:confused:

58_SEMİH_58 12.05.2009 17:56

[B]Geçen senelerde oldugu gibi yine verirler Ermenistan"a 8-10 puan :)

Onlar verirler bize 1-2 puan.....

Siyasetsiz hiçbir yarşma olmayacak mı?? :confused:[/B]

Cley 12.05.2009 20:02

[B]Ermenistan da verir bize 12 puan. açarız kapıları sonuna kadar.Yarışma gelir geçer dostluk baki kalır :)[/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 14:58.