Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Anketler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Sitede sevilen bir üyemisiniz? (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=31048)

sivaslı fd 15.09.2009 05:57

Sitede sevilen bir üyemisiniz?

Sizce sitede sevilen bir üyemisiniz?

Evet arkadaşlar bu sorunun cevabı umrunuzda olsada olmasada cevaplayabilirsiniz herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz :D

Salim58 15.09.2009 06:23

Cevap: Sitede sevilen bir üyemisiniz?

[B]bunu bilmiyorum üyelerin kararı önemli bana kalırsa galiba [/B]

sivaslı fd 15.09.2009 06:39

[QUOTE=deliktaşlısalim;462030][B]bunu bilmiyorum üyelerin kararı önemli bana kalırsa galiba [/B][/QUOTE]

Abi etme eyleme seni nekadar çok sevdiğimizi anlata anlata dilimizde tüy bitti nasıl bilmezsin :)

Salim58 15.09.2009 07:02

[QUOTE=sivaslı fd;462033]Abi etme eyleme seni nekadar çok sevdiğimizi anlata anlata dilimizde tüy bitti nasıl bilmezsin :)[/QUOTE]

[B]sen öyle diyorsan doğrudur ozaman ne diyelim :D[/B]

sivaslı fd 15.09.2009 07:08

Yalan diyen varsa çıksın karşıma :D Varmı öyle bir babayiğit? :D

heartache58 15.09.2009 08:44

[B][COLOR=navy]Seviyorlardır herhaldee:D :)[/COLOR][/B]

gul-i_ahmer 15.09.2009 09:20

[B]BİLMİYORUM ÜYELERE SORMAK LAZIM :)[/B]

HaZaN 15.09.2009 09:28

[B][I]Bilmiyorum üyelere sormak lazım...[/I][/B]

Arif Coşkun 15.09.2009 09:40

Şimdi ne desemki ben, sevenim olduğu kadar sevmeyenimde çoktur, hem böyle bir soruya kişinin kendisi cevap vermeside uygun olmaz ki. En iyisi sen kişiye özel anket uygula fd. :)
Mesela; fd'yi seviyormusunuz?
[B]1-EVET.................1[/B](bu bir oy bana ait ilk ben attım)
[B]2-HAYIR...............0 [/B]
[B]3-TANIMIYORUM....0[/B]
Akıl vermek gibi olmasında ne bilim benim aklıma böyle olur gibi geldi, burada yaklaşık 50 bin üye var haydi bakalım fd. kazan mübarek olsun anketleri bekliyoruz :D

sivaslı fd 15.09.2009 09:47

[QUOTE=arifcoskun;462095]Şimdi ne desemki ben, sevenim olduğu kadar sevmeyenimde çoktur, hem böyle bir soruya kişinin kendisi cevap vermeside uygun olmaz ki. En iyisi sen kişiye özel anket uygula fd. :)
Mesela; fd'yi seviyormusunuz?
1-EVET
2-HAYIR
3-TANIMIYORUM
Akıl vermek gibi olmasında ne bilim benim aklıma böyle olur gibi geldi, burada yaklaşık 50 bin üye var haydi bakalım fd. kazan mübarek olsun anketleri bekliyoruz :D[/QUOTE]

Abi ozaman kan gövdeyi götürür burda :D Hem 50bin üye var diyorsun ben hangi birini yazayım, hele kendimi hiç yazamam bu kızda kendini övmeyi nekadar çok seviyor demezlermi abi beni elaleme malamatmı edecen? Souçta üyeler kendileriyle ilgili neler düşünüyor onu öğreniyoruz yani sadece tahmin yürütücez :)

WEZ Format +2. ?uan Saat: 05:41.