Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Anasayfa Haberler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=39966)

Sivaslilar.Net 02.04.2013 13:44

Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı

[IMG]http://resimzade.com/Show.html?i=39874&token=48573[/IMG]

Sivas Belediyesi tarafından Sıcak Çermik'te organize edilen Çamlıca ve Sefa Oteli'nin yeni yüzünün tanıtım etkinlikleri devam ediyor.

Etkinlikler çerçevesinde Esentepe, Uzuntepe, Kümbet, Kaleardı, Mısmılırmak ve Mevlana Mahallesinde ikamet eden hanımlar belediyenin organizasyonuyla çermiği gezme imkanı buldular. Yoğun bir katılımın gözlendiği etkinlikler çerçevesinde hanımlara oteller ve barakalar gezdirildi.

Hanımlar özellikle yeni yapılan havuzları ve Türk hamamını görme şansı buldular. Hanımlar Türk hamamına yoğun ilgi gösterirken, fotoğrafını çekmeyi de ihmal etmediler. Etkinlik çerçevesinde Hanımlar Kültür Merkezi görevlisi Derya Demir Karadağ ve Hanımlar Kültür Merkezi Yenişehir Şubesi Sorumlusu Esin Yıldırım katılımcı hanımlara Sivas Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları ve hizmetleri anlattı. Etkinliğe katılanlar belediyenin yaptırdığı tesisleri çok beğendiklerini ifade ettiler.

Sıcak Çermik'i Mevlana mahallesinden toplam 370 kişi ziyaret ederken, tesiste 1 haftada yaklaşık 1500 kişi ağırlandı

H_Turan 02.04.2013 17:36

Cevap: Sıcak Çermik Yeni Misafirlerini Ağırladı

Bu Misafirler Oy olarak geri dönecektir :)

LaEdri 02.04.2013 19:03

[QUOTE=H_Turan;621873]Bu Misafirler Oy olarak geri dönecektir :)[/QUOTE]

Zaten amaç da o..
Sivas'ın mahallesi dışına çıkmamış kadınlarına turizm ve konaklama konusunda hiç görmemiş kişilerini ordaki iki restore edilmiş otel ile gölerini boyayıp oy kapmak istiyorlar..mesele bu kadar basit!

H_Turan 02.04.2013 19:29

[QUOTE=LaEdri;621876]Zaten amaç da o..
Sivas'ın mahallesi dışına çıkmamış kadınlarına turizm ve konaklama konusunda hiç görmemiş kişilerini ordaki iki restore edilmiş otel ile gölerini boyayıp oy kapmak istiyorlar..mesele bu kadar basit![/QUOTE]

Başka Kaplıca veya Termal Tesisleri görmeyenler Bu yapılanları yeterli görür ben gördüm gezdim Balıkesir,Bursa ve Yalova termal Kaplıcalarını gezdim Ne kadar güzel tesis ve konaklama olanaklarına sahip olduklarını bizzat gördüm bunları görünce Çermikle kıyasladım ve üzüldüm o zamanlar şimdi ise yapılmış ama yeterli değil.

AĞAOĞULLARI 02.04.2013 22:16

SİVASTA BULUNAN BALIKLI KAPLICASI, SICAK ÇERMİK KAPLICASI VE SOĞUK ÇERMİK KAPLICALARI İSTENİLEN ŞEKLE SOKULSA SİVAS TURİZİM CENNETİ OLURDU. SİVAS İÇİN BU KAPLICALAR ÇOK ÖNEM TAŞIMAKTADIR. BAŞKA YERLERİ GÖRENLER BURALARI İPTİDAİ GÖRÜYOR. ŞİMDİYE KADAR YAPILANLAR MAALESEF GÖZ DOLDURMUYOR. BU KAPLICALARIN YURTDIŞI DEĞİL YURT İÇİ TANITIMLARI DAHİ YAPILMIYOR.

BEN KANGAL BALIKLI KAPLICAYI 1955 -56 YILLARINDAN TANIRIM BUGÜNE GELİNDİĞİNDE ÇOK FAZLA BİR ŞEY YOK. ORAYA GİDEN TEDAVİSİ İÇİN GİDİYOR PARA HARCAMAYA GİDİYOR PARA HARCAYACAK YER DAHİ YOK. KANGAL A MI GİTSİN, ÇETİNKAYAYA MI GİTSİN .GÖNÜLLERE HUZUR VE RAHATLIK VERECEK BİR ORTAM YAPILMALIDIR.

SICAK CERMİK KAPLICASINI VE SOĞUK ÇERMİK KAPLICASINI VE KANGAL BALIKLI KAPLICASINI SİVAS BELEDİYESİ TANITMAK İÇİN KOMŞU İLLERİN BELEDİYELERİYLE ANLAŞARAK ÜCRETSİZ SERVİS KOYACAK HALKA BU KAPLICALARI TANITACAK SEVDİRECEK . ÖNCE YATIRIM YAPACAKSIN SONRA TOPLAYACAKSIN. SİVASTA MAHALLESİNDEN ÇIKMAMIŞ MAHALLELİNİN TANITIMIYLA OLMAZ. AĞAOĞULLARI .

KAOS 02.04.2013 23:54

İki ton odun kömürle alınan oydan farkı yok, aynı zihniyet işte...

Abdurrahman 58 03.04.2013 08:20

yine zorrrrrrrlarına gitmiş birilerinin :)

etzel1967 03.04.2013 08:48

sıcak çermiğin bu derece güdük kalmasında sorumluluğun tamamını belediyelere yüklemek çok insaflı bir yaklaşım gibi gelmiyor bana...makro bazda planlama gerektiren bir konuda, sivaslı tüm yerel yöneticiler, siyasetçiler, millet vekilleri ve iş adamları da bir o kadar sorumludur bundan...belediyenin hizmtlerini ben de yetersiz buluyorum ama sırf belediyeye vurmak için yılların problemini sadece bu belediyeye yüklemek doğru değil...bir de kafalarımızdaki prangaları kırarak, kim yaparsa yapsın iyi yapılana "iyi " demeyi becerme erdemini gösterebilsek...ama partizan kafalardan bunu beklemek mümkün değil...

H_Turan 03.04.2013 16:47

[QUOTE=Abdurrahman 58;621881]yine zorrrrrrrlarına gitmiş birilerinin :)[/QUOTE]

Niye Zorumuza gitsin abi Sivasa Yapılan Hizmeti Görürüz Ama Oy için yapılan şeyleride görürüz zaten seçen biziz Doğan Ürgübü Çoğuda pişman oldu Muhsin Yazıcıoğlu O Helikopter kazasında Kaybetmeseydik Seçilirmiydi bunuda düşünmek lazım.

LaEdri 03.04.2013 17:40

[QUOTE=H_Turan;621877]Başka Kaplıca veya Termal Tesisleri görmeyenler Bu yapılanları yeterli görür ben gördüm gezdim Balıkesir,Bursa ve Yalova termal Kaplıcalarını gezdim Ne kadar güzel tesis ve konaklama olanaklarına sahip olduklarını bizzat gördüm bunları görünce Çermikle kıyasladım ve üzüldüm o zamanlar şimdi ise yapılmış ama yeterli değil.[/QUOTE]

Bizim mahalledeki caddeye de asfalt döktüler.Yakında mahalle mahalle adam getirip,"Bakın ne güzel asfalt" diye reklam yapacakalr..

WEZ Format +2. ?uan Saat: 06:10.