Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Anasayfa Haberler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   Bunun adı YİĞİDO ekolü (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=21315)

Sivaslilar.Net 27.09.2008 06:23

Bunun adı YİĞİDO ekolü

[IMG]http://www.sivaslilar.net//images/stories/svs-fb.jpg[/IMG]

Bület Uygun'un Sivasspor'un başına teknik patron olarak geldiği sene kullandığı "Bundan sonra YİĞİDO EKOLÜNÜ göreceksiniz bu ekol başka ekol bunun adı YİĞİDO ekolü olacak"demesiyle ortaya çıkan söylev gereçekleşti...
Dünkü maçta sahayı Fenerbahçeye dar edeon Yiğidolar özellikle ikinci yarıdaki başarılı performanslarıyla alkış topladılar,Fenerbahçe kalecisi Volkan Babacan'ın kurtarışlarıda Fenerbahçeyi yenilmekten kurtaramadı.

[B]Bülent Uygun[/B]
Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun ise "Sivasspor olarak çok mutluyuz. Çünkü dünya sıralamasına baktığınızda dünya devi olmuş bir takımı kendi evimizde, kendi seyircimizle birlikte, mübarek ramazan ayında, hem de Kadir Gecesi’nde yenmek nasip oldu" dedi.Kısıtlı bir kadroları olduğunu ifade eden Uygun, şöyle devam etti:"Ama bana inanmış, inandığı gibi de benim verdiğim görevi en iyi şekilde yerine getiren, futbolun bütün güzelliğini sunmaya çalışan bir Sivasspor var. Karşılığında böyle güzel bir maçta galip gelmek, bayram öncesi taraftarımıza böyle bir mutluluğu yaşatmış olmaktan dolayı gerçekten futbolcu kardeşlerimle gurur duyuyorum.

[B]Fenerbahçe'ye teknik direktör olma hedefi varmı?[/B]
Bülent Uygun, Fenerbahçe’ye mal olmuş bir futbolcu olduğunun hatırlatılması ve ileride Fenerbahçe’ye teknik direktör olmak gibi bir hedefinin olup olmadığının sorulması üzerine, spor alanında gerçekleştirmeyi hedeflediği çeşitli projelerini ve hedeflerini sıralayarak, şöyle devam etti: "Ben Türk antrenörlerinden bir tanesinin ben de dahil olmak üzere Anadolu’dan bir takımı şampiyon yapacağına inanıyorum. Ben sadece bir yere odaklanmış diye değil, daha iyi şeyler yapabilmek için çalışıyorum. Benle aynı duyguları paylaşan, aynı hedefleri paylaşan olduğunda o takım da bu başarıları İnşallah yakalayacağım."

Serd@r 27.09.2008 06:26

--->: Bunun adı YİĞİDO ekolü

[B]Maçı televizyondan seyrettim yani fark yapabileceğimiz bir maçtı eğer gollleri hemen ilk yarının başında bulsa idik veya kaçırdıklarımızı değerlendirebilseydik 4-5 olması içten bile değil di bence maçın yıldızı Fenerbahçenin kalecisiydi o kurtarışları yapmasaydı hezimetin adı Fenerbahçe olacaktı :)
Tebrik ediyorum Sayın Bülent UYGUN ve askerlerini... [/B]

yakamozz 27.09.2008 13:00

Cevap: Bunun adı YİĞİDO ekolü

YAKIŞIR SANAAAA................
YAKIŞIR SANAAAA..........
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR SANAAAA.........
ALEMDE TEKSİN..............
DEĞİŞİLMEZSİN...........
SİVASSPOR SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN...........

AKÇAMAGRALI58 27.09.2008 13:57

GEÇEN YILDAN DAHA MÜKEMMEL BİR SİVASSPOR GELİYOR HOCASINDAN MASÖRÜNE FUTBOLCUSUNDAN BAŞAKNINA HEPSİNİN AYAKLARINA YÜREKLERİNE SAGLIK DESTEKLEYELİM LÜTFEN BU TAKIMI MADDİ VE MANEVİ OLARAK YALIN BIRAKMAYALIM SİVAS BİR ÇOK ŞEYİ BAŞARACAK GÜÇTE .

hamitgüneyli 27.09.2008 14:54

evet yiğido ekolu olacak bülent hoca bunu dediğinde belki kimse dikkate almamıştı ama bundan sonra hepsi örnek alacak başarılarının devamını diliyorum

Siyahnur 27.09.2008 15:41

[COLOR="DimGray"]Maasallah ya ! Babam söyleyince baya sasirdim =)
tebrikler Takima..[/COLOR]

haythuyt 27.09.2008 15:52

[B]SİVASIMIZA BU USTUN BASARISINDAN DOLAYI TESEKKURLERIMI SUNUYORUM
ALLAHIN IZNI ILE SIVASSPORUMUZUN SIRTI YERE GELMEZ
SAVUNUN ÜÇ ŞEYTANLAR SIVASSPOR GELIYOR.......[/B]

gezgin58 27.09.2008 16:05

Sivasıma helal olsun En BüYüK SivaSSpor, Sıradaki gelsin

abircan 27.09.2008 22:52

artık alışın buna yiğidolar bunlar bizim için zafer değil artık sıradan galibiyetler olacak, kendi evinde her maçı almalı alabilmeli yiğidom, zafer ancak deplasmanda alınırsa olur,
tesadüf bir yükseliş olmadığını ve kalıcı olduğumuzu yene yene eze eze ispatlayacağız hepsine

WEZ Format +2. ?uan Saat: 10:29.