Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Sivas Şirketleri, Sivas Firmaları (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=82)
-   -   SIVAS FİRMALARINI NE KADAR TANIYOR (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=15992)

doganay 28.02.2008 01:05

SIVAS FİRMALARINI NE KADAR TANIYOR

Merhaba arkadaşlar;

Bu bölümde Şirketler hakkında kısa kısa yazılar yazılmış ve tanıtımlar kısa tutulmuş. Yiğidolar diyarı SIVAS'ımızda sanayimizin gözbebeği bacalı bacasız sanayimizi ve şirketlerimizi ne kadar tanıyıp tanıtıyoruz. Stand ve fuarlardan ziyade bu forumda ne kadar tanıtıyoruz.

Bu sitede mutlaka SIVAS'ta sanayide çalışan dostlar vardır. Bu forumun içinde bize firmalarını tanıtsınlar ki daha iyi tanıyalım ve benim gibi SIVAS'ı dışarıdan tanımaya çalışan aşıklar ve SIVAS'lılar da dışarıya SIVAS2ı tanıtsın ne dersiniz?

Buyrun ne kadar hızlı ve aktif hareket edeceğiz.

Haydi SIVAS sevdalısı YİĞİDOlar..

Bu forum sohbet forumu olsun.

Saygı ve sevgilerimle

doganay 28.02.2008 01:07

--->: SIVAS FİRMALARINI NE KADAR TANIYOR

Buyrun ilk kısa tanıtım benden....

Bir önceki forumda kısaca AKTİF AUTOMOTİVE firmasından bahsetmiştim.

Bana kısaca bu firma hakkında bilgi aktarabilir misiniz?

Saygılarımla

doganay 28.02.2008 01:10

Bir kısa tanıtım daha,

PACO çok mükemmel bir firma olarak biliyorum. Gelişimi göz kamaştırıyor. Yöneticisinden, Mühendisine, İşçisine kadar hepsine teşekkürler.

Bu firmayı tanıyan dostlar biraz daha tanıtın lütfen...

doganay 28.02.2008 01:12

Ayrıca,

Organize Sanayi Bölgesinde LENS fabrikası vardı, İsmini hatırlayamıyorum (ne olur bağışlayın hatırlayamadım) . Duydugum kadarıyla mükemmel bir fabrika imiş.

İşletmeyi iyi tanıyanlar, tanıtalım lütfen.

doganay 28.02.2008 01:13

SIVASI'ın gurur abidesi firmalarından biri ESTAŞ

ESTAŞ'ı bu bölümde de tanıtalım lütfen..

leblebi82 28.02.2008 01:14

[B][COLOR="Indigo"]ÜÇYILDIZ AHŞAP METAL SANAYİ AŞ.

Bu firmayı neden tanıtmak istedim. Ben onları Sivas'ın görünmeyen kahramanları olarak görüyorum. Memleketimiz için Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikalarında işvereninden işçisine kadar canla başla çalışıyorlar. Sivas'ın istihdamına katkıda bulunuyorlar.

Ahşap ve Metal sanayi, Piknik malzemeleri ve 70'den fazla farklı ürün yelpazesi ile Sivas'ın önümüzdeki yıllardaki gururu olmak için dev adımlar atıyorlar. Firmayı bu kadar övdüğüm için belki herhangibir bağlantım olduğunu düşünüeceksiniz ama kesinlikle hiçbir ilgim yok. Yapmış oldukları çalışmaları takdir ediyorum o kadar. İlerleyen günlerde Sivas ÜçYıldız Metal Ahşap Sanayi firmasını ayrıntılı bir şekilde tanıtırım inşallah. [/COLOR][/B]

doganay 28.02.2008 01:19

Sayın leblebi82 ,

İnsanların firmalarla baglantısının olması benim için daha önemli ve hatta çalışanlar ile sahiplerinin tanıtması daha iyi olur. Çalışan ve tanıyan insan en iyi tanıtır. Benim amacım SIVAS'ın gurur abidelerini ve incilerini gelecekte ses getirecekleri tanıtmaktır (ben buna inanıyorum)

Sagılarımla

leblebi82 28.02.2008 01:21

[QUOTE=doganay;239704]Sayın leblebi82 ,

İnsanların firmalarla baglantısının olması benim için daha önemli ve hatta çalışanlar ile sahiplerinin tanıtması daha iyi olur. Çalışan ve tanıyan insan en iyi tanıtır. Benim amacım SIVAS'ın gurur abidelerini ve incilerini gelecekte ses getirecekleri tanıtmaktır (ben buna inanıyorum)

Sagılarımla[/QUOTE]

[B][COLOR="Indigo"]O zaman şöyle ifade ediyim. Sivas'ta faaliyet gösteren bütün sanayi kuruluşları hakkında az çok bilgi sahibiyim. Özellikle bir dönem hepsini yakın takibe almıştım. Son birkaç gündür pek ilgilenemiyorum ama yine de firmalarımız hakkında çalışmalarıma devam ediyorum. [/COLOR][/B]

doganay 28.02.2008 01:26

[QUOTE=leblebi82;239706][B][COLOR="Indigo"]O zaman şöyle ifade ediyim. Sivas'ta faaliyet gösteren bütün sanayi kuruluşları hakkında az çok bilgi sahibiyim. Özellikle bir dönem hepsini yakın takibe almıştım. Son birkaç gündür pek ilgilenemiyorum ama yine de firmalarımız hakkında çalışmalarıma devam ediyorum. [/COLOR][/B][/QUOTE]

O zaman en mükemmel bilgiyi sizden alacagız demektir. Lütfen bilgileriniz eksik etmeyiniz, Siz ne kadar çok bilgileriniz aktarırsanız bizler o kadar iyi tanır ve tanıtırız.

Bilgi paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Hatta SIVAS'a geldiğimde sizinle tanışıp, bir çay içmek isterim.

Sevgi ve sayılarımla

doganay 28.02.2008 01:29

İsmini şu an hatırlayamadıgım, Organize Sanayi Bölgesinde yeni kurulmakta olan (üretime başladı mı bilemiyorum) Koltuk kanepe üretim fabrikası vardı. Üretim tesisi çok güzeldi. İnşallah üretime başlamıştır.

WEZ Format +2. ?uan Saat: 15:52.