Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Anasayfa Haberler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=36)
-   -   ŞEHİT AİLELERİNE 5400 YTL (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=13231)

Sivaslilar.Net 11.09.2007 08:35

ŞEHİT AİLELERİNE 5400 YTL

[B]Cumhuriyet Kupası 4’lü Futbol Turnuvası”nı iki günde toplam 7 bin 632 kişinin izlediği öğrenildi.[/B]

Bu yıl 10. su yapılan ve Kasımpaşa’nın şampiyon olduğu “Cumhuriyet Kupası 4’lü Futbol Turnuvası”nı iki günde toplam 7 bin 632 kişinin izlediği öğrenildi.

Sivasspor yönetiminin aldığı kararla tüm geliri Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ne verilecek olan maçları ilk günde 5 bin 346 biletin satıldığı turnuvada, ikinci gün sadece 2 bin 286 bilet satıldı. İkinci günde bilet sayısının düşük olmasının, Milli maç saatine rastlaması ve Sivasspor’un ilk maçta yenilmesinin önemli rol oynadığı ifade ediliyor. Bilet satışlarından toplam 7 bin 632 YTL gelir elde edildiği, ancak Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü’ne yapılan kesintilerle ve KDV ile 2 bin 200 YTL civarında kesinti yapıldığı belirtildi.

Sivas Şehit Aileleri ve Gazileri Derneği Başkanı Mustafa Hızal, Sivasspor’un adına yakışır bir büyüklük yaparak bu anlamlı turnuvayı daha da anlamlı bir hale getirdiğini belirterek “Tabiki gönül isterdi ki, maçlara gelen seyirci sayısı daha fazla olsun.

Ama burada bizim için önemli olan Sivasspor’un bu turnuvadaki gelirinin tamamını derneğimize bağışlaması oldu. Ben başta sayın Başkan Mecnun Otyakmaz olmak üzere yönetime, futbolcularımıza ve maça gelen taraftarlara teşekkür ediyorum” dedi. Yiğidolara mesajda gönderen Hızal “Sivasspor süper ligdeki mücadelesiyle hepimizin gururu oldu. Böyle bir takımı özellikle 4 Eylül Stadı’nda yalnız bırakmayalım” şeklinde konuştu.

ceza_tolga_rep 11.09.2007 09:37

-->: ŞEHİT AİLELERİNE 5400 YTL

inşalah bu para şehit ailelerimizi mutlu eder..çünkü onlar herşeyi hakediyolar.

malesef ugünkü devlet şehit ailelerine sadece 150 ytl veriyor...

arikarinkuchi 11.09.2007 10:35

--->: ŞEHİT AİLELERİNE 5400 YTL

inş. bu tür karşılaşmalar ve maddi destek çok olur şehit ailelerini hiç bir zaman unutmamak gerekir

Serd@r 12.09.2007 11:14

[B]Bu turnuvaya emeği geçenlere ve katlımlarıyla Şehit Ailelerine katkı sağlanmasına yardımcı olan kulüplerimize canı yürekten teşekkür ediyorum!
Şehitlerimin bizler için yaptıklarının yanında bizim onların emanetlerine yaptığımız bu küçücük yardımın esamesi bile okunmaz ancak [COLOR="Red"]SİVASSPOR [/COLOR]olarak elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.Allah onlardan razı olsun![/B]

altuntas58 12.09.2007 15:27

Gönül isterdiki şehit ailelerine çok büyük meblalarda maddi katkılarda bulunulsun ama gel görki durum hiçte öyle olmadı katılım çok az olmuş şehit ailelerine yardım yapmanın tam zamanıydı fakat bu fırsatı malesef iyi değerlendiremedik umarım bundan sonra bu türlü konulara daha duyarlı oluruz cünkü şehit kardeşlerimiz bu ülke için canlarını feda etmişlerdir bizler onlar için ne yapsak azdır
RUHUNUZ ŞAD,TOPRAĞINIZ BOL OLSUN.AZİZ ŞEHİT KARDEŞLERİM.BU VATAN VAR OLDUKCA ,SİZİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ.

muratkemikli 14.09.2007 23:13

Eyvallah emeği geçen büyük küçük herkese saygılarımı sunuyorum.Biriniz bin olsun....

WEZ Format +2. ?uan Saat: 20:27.