Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Arşiv (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=365)
-   -   23. Dönem Vekillerinden Hangisinden Memnundunuz? (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=37873)

Kibrisli 12.04.2011 23:59

23. Dönem Vekillerinden Hangisinden Memnundunuz?

Efendim bir dönem daha bitti, 24. dönem milletvekillerini seçmek için 12 Haziran'da sandık başına gideceğiz... Ancak öncesinde geçmiş dönemi değerlendirmek gerek diye düşünüyorum... Ayrıca sitemize gelen yeni üyelerimizin bazı iddiaları olduğu için de bu anketi açma gereği duydum... Buyurun oylayalım...

Not: Merhum Muhsin Yazıcıoğlu' nun ismini koymadım çünkü zaten hem duygusal hem de siyasi sebeplerle ile hepimizin kalbinde olan bir siyasetçiyi ankete koyarak anketin amacından şaşmasını istemedim çünkü yine çoklu oy ve bizlerinde oyları ile binlerce oy alacaktır...

DursunOZER 13.04.2011 02:57

Cevap: 23. Dönem Vekillerinden Hangisinden Memnundunuz?

BIRAKSANDA ALSAYDI SIVASI GERCEKTEN TEMSIL EDEN TEK SIYASETCI MUHSIN YAZICIOGLUYDU ONUDA HARCADI BU AKP, SIMDI OMRUNDE SIVASA 1 2 KEZ GELMIS NURSUNA MEMECAN MI BENI SIVASI TEMSIL EDECEK ? 23. DONEMIN DIGER VEKILLERINE GELINCEDE HEPSI BIRBIRINDEN BECERIKSIZ SIVAS ICIN SIVASLI ICIN HICBIRSEY YAPMADILAR, YENI GELECEK ATANMIS VEKILLERDENDE UMUDUM YOK ACIKCASI UMARIM BENI YANILTIRLAR DA KAZANAN SIVAS OLUR SIVASLI OLUR.

_DuMaN_58 13.04.2011 07:46

[B]Muhsin Yazıcıoğlu..[/B]

Salim58 13.04.2011 08:05

[B][I]İki oy kullanacaktım birini kullandım birini kullanamadım.:)

1: Muhsin YAZICIOĞLU.

2: Malik Ecder ÖZDEMİR. [/I][/B]

Kibrisli 21.04.2011 19:24

Sadece 7 kişi oy kullanmış...

besyo_cu 21.04.2011 19:30

[B]Tartışmaya bile girmeye gerek yok sonuç zaten belli yiğidi öldür hakkını yeme Malik Ecder ÖZDEMİR tabiki...[/B]

burak5866 21.04.2011 19:58

Muhsin Yazıcıoğlu.

Cley 21.04.2011 20:19

[B]Hiçbiri diye seçenek olsaydı. Oyum ona olurdu.[/B]

BOUN 23.04.2011 10:45

İktidar partisi vekillerinden kötünün iyisi olarak Mustafa Açıkalın'ı seçiyorum.

Muhalefet milletvekilimiz Malik Ejder Özdemir'in ise şehre yabancı kalmaması, sorunları yakından takip etmesi, en azından vekil olduktan sonra Sivas'ı unutmadığını göstermesi bile yeterli. İktidar partisinde olup, elinden iş geleceklerin Sivas'ı şeylerine takmadıkları bir ortamda kendisinin sürekli şehirle içli dışlı olması bile kafidir. Umarım önümüzdeki dönemde bu performansını artırarak devam ettirir.

Muhsin Yazıcıoğlu listede yok, merhum hakkında yorum da yapmak istemiyorum zaten!

hiko58 23.04.2011 23:40

dürüstçe söylenecek olursa meclis tv sindende takip ettiğim kadarıyla sivasın sorunlarını mecliste dile getiren tek milletvekili melik ejder özdemirdi. başkasının sivasla ilgilendiğini ne gördüm ne duydum. sivastan alınan kurumlarıda bir tek malik ejder özdemir meclis kürsüsünden dile getirdi. diğerleri hep seyretti.

WEZ Format +2. ?uan Saat: 08:58.