Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Anketler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Erkek adam cam siler mi? (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=26827)

altuntas58 27.02.2009 22:16

Cevap: Erkek adam cam siler mi?

[B]Erkeklerde pek ala cam ve ev işleri yapabilir bu çok doğal bir şey [/B]

MeLody58 27.02.2009 22:30

[COLOR="black"][B][U] bu isler lafla olmuyor hangi erkek tüm gün çalıscak sonrada eve gelip cam silecek yorumsuz ben cam sildirmemm eşime otursun oturdugu yerde :D [/U][/B][/COLOR]

sandalli 27.02.2009 23:27

Silebilir bence bir sakincasi yok, kanunen de yasak degil, ama erkegin sildigi camdan disarisi görülür mü orasini bilmem.

olcay_58 27.02.2009 23:29

camda siler yemekde yapar bulaşıkda yıkar :) askerde yaptırıyolar

fatoş_yvz 28.02.2009 08:17

[B][COLOR="Navy"]vaLLa çokta güzeL yakışıR eLLeri dert görmesin arada babama bezi verıyorum döktürüyo maksat caNı sıkıLmasın:D [/COLOR][/B]

srilanka 28.02.2009 08:48

arkadaşlar tüm yorumlarınızı okudum ama bencede silemez silmemesi gerekir ya erkeğin yapacağı bayanın yapacağı işler bellidir.ben hiç cam silen görmedim ama halı silkeleyen gördüm:Dbana çok tuhaf geldi yaa:)ya eğer ailenden ayrıysan farklı şehirlerde yaşıyorsan yada öğrenciysen falan mecbur sileceksin annen bacın gelip silemezlerki öyle pis mi kalacak?ama evliysen yada ailenle birlikteysen olmaz.ama mutfakta arada öyle birlikte yemek yapmaya yardım etmek,perdeleri asmak yada nebiliyim bi ağır eşyanın yeri değişicekse yardım etmelidirler.benm görüşüm bu herkese saygı duyarım

...Kangallı... 28.02.2009 10:13

[QUOTE=sandalli;381288]Silebilir bence bir sakincasi yok, kanunen de yasak degil, ama erkegin sildigi camdan disarisi görülür mü orasini bilmem.[/QUOTE]

:D:D:D:D:D:D İmza :D:D:D:D:D:D

barikat58 28.02.2009 14:27

[COLOR=olive]HZ HATİCE VE PEYGAMBERİMİZİN EVLİLİĞİNDEN ÖRNEK VEREYİM.PEYGAMBERİMİZ EVDE KENDİ İŞLERİNİ KENDİ GÖRÜR EV İŞLERİNDE HANIMI HZ HATİCE YE YARDIM EDERDİ.HZ HATİCE ZENGİN BİR İNSANDI.HER ZAMAN HİZMETÇİLERİ KÖLELERİ OLURDU AMA TA Kİ PEYGAMBERİMİZLE EVLENİNCEYE KADAR.PEYGAMBERİMİZE OKADAR BAGLIYDI Kİ O KÖLELERİ BIRAKTI PEYGAMBERİMİZİN BÜTÜN HİZMETLERİNİ YAPTI.[/COLOR]
[COLOR=#808000][/COLOR]
[COLOR=#808000]YANİ DİYECEGİM KADIN EGER ERKEGE GEREKEN DEGERİ GÖSTERİRSE ERKEKTE GERÇEKTEN SEVMESİNİ SAYMASINI BİLİYORSA NEDEN OLMASIN![/COLOR]

ebubekir çakmak 28.02.2009 15:20

HAYAT MÜŞTEREK ARKADAŞLAR BÜYÜK KONUŞMAMAK GEREK SİLEBİRDE SİLMEYE BİLİRDE İNSANIN KENDİSİNE KALMIŞ

FatihCan 28.02.2009 15:27

Kararsızım bu konuda yapmamda diyemem yaparımda diyemem :confused:

WEZ Format +2. ?uan Saat: 06:09.