Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   İslami Konular (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=327)
-   -   Selam (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=29103)

altuntas58 12.06.2009 16:18

Cevap: SELAM

[QUOTE=deliktaşlısalim;427079]bugün burada bi selam verdim ve 13 dk.bekledim tekrar selamımı kendim aldım bu konuylada selamın önemini hatırlatmak istedim yoksa konu açmak gibi bi düşüncem yoktu[/QUOTE]

[B]Haklısın salimciğim bu konularda ben dahil bir çok arkadaşım duyarsız mesela sabahları günaydın konusuna bir elin parmakları kadar arkadaşımız katılıyor yine arkadaşlarımızın doğum günleri oluyor çok az kişi katılıyor yine sitemize yeni gelen arkadaşlarımıza hoş geldiniz demekten acizleniyoruz onun için sana hak veriyorum selamı hangi konuya yazdığını bilmiyorum ama görsem mutlaka cevap yazardım[/B]

Salim58 12.06.2009 16:26

[QUOTE=altuntas58;427104][B]Haklısın salimciğim bu konularda ben dahil bir çok arkadaşım duyarsız mesela sabahları günaydın konusuna bir elin parmakları kadar arkadaşımız katılıyor yine arkadaşlarımızın doğum günleri oluyor çok az kişi katılıyor yine sitemize yeni gelen arkadaşlarımıza hoş geldiniz demekten acizleniyoruz onun için sana hak veriyorum selamı hangi konuya yazdığını bilmiyorum ama görsem mutlaka cevap yazardım[/B][/QUOTE]

konuya yazmadım abi mini sohbete yazmıştım bizler alçak gönüllüyüz zaten fazla takmadım

HaZaN 12.06.2009 16:27

[quote=deliktaşlısalim;427079]bugün burada bi selam verdim ve 13 dk.bekledim tekrar selamımı kendim aldım bu konuylada selamın önemini hatırlatmak istedim yoksa konu açmak gibi bi düşüncem yoktu[/quote]

[B][I]ve Aleyküm Selam[/I][/B]

[B][I]Selam ALLAH(cc) kelamıdır [/I][/B]

[B][I]“Bir Selam ver be herif, ağzın aşınmaz ya... [/I][/B][B][I]Hayır,[/I][/B]
[B][I]Ne bilir vermeyi herif, ne de sen versen alır.”[/I][/B]

[B][I]Kusura bakma bugün malüm Karne alındığı için benim işlerim çok yoğundu fazla takılamadım böyle önemli bir konu açtığın için ALLAH razı olsun paylaşım için teşekkürler abi.[/I][/B]

sevdagülü 12.06.2009 16:58

selam vermek kadar güzel bişi varmı vw o selamı almak gibi karsılıklı yapılan bir duadır slm saol abi paylasım için

bahar5834 12.06.2009 17:18

[QUOTE=deliktaşlısalim;427079]bugün burada bi selam verdim ve 13 dk.bekledim tekrar selamımı kendim aldım bu konuylada selamın önemini hatırlatmak istedim yoksa konu açmak gibi bi düşüncem yoktu[/QUOTE]
[COLOR="Black"][B][I]
bende yaşadim ayni şeyi bektim selam veremeye tenezül etmiyorlar bende fazla mini sohbete selam yazmamaya özen gösteriyom... selam allahin selamidir....[/I][/B][/COLOR]

Salim58 12.06.2009 17:29

[QUOTE=bahar5834;427139][COLOR="Black"][B][I]
bende yaşadim ayni şeyi bektim selam veremeye tenezül etmiyorlar bende fazla mini sohbete selam yazmamaya özen gösteriyom... selam allahin selamidir....[/I][/B][/COLOR][/QUOTE]

bizler alçak gönüllüyüz faza takmadım selamı veririmde alırımda alan olmassa kendim alırım bizimki sadece hatırlatmak biz insanoğlu unutkan insanlarız

sevgili peygamberimiz bi hadisinde ne diyor aranızda selamı yayın bu yolda yürümeye devam

ayten58 12.06.2009 18:51

aleyküm selam salim kardeş şimdi size birazcık tebessüm ettireyim veselamınızı neden almadım söyleyim biraz önce tv 58 le ilgili konuştukya ben salak kafam konu başlığına selam yazarım ve senin selamla benimkini karıştırırım iki üç defa tıkladım benim konu çıktı allah allah ben naapmışım diyorum konu başlığı selam kendime kızmaya başladım ve kapatıp kalktım anlıycan kardeşim senin selamla benimki karışınca girdim sandım özür dilerim tekrar aleyküm selamın baaşım üstüne

Salim58 12.06.2009 18:54

[QUOTE=guldane;427196]aleyküm selam salim kardeş şimdi size birazcık tebessüm ettireyim veselamınızı neden almadım söyleyim biraz önce tv 58 le ilgili konuştukya ben salak kafam konu başlığına selam yazarım ve senin selamla benimkini karıştırırım iki üç defa tıkladım benim konu çıktı allah allah ben naapmışım diyorum konu başlığı selam kendime kızmaya başladım ve kapatıp kalktım anlıycan kardeşim senin selamla benimki karışınca girdim sandım özür dilerim tekrar aleyküm selamın baaşım üstüne[/QUOTE]

önemli değil kardeşim aleyküm selam allaha emanet ol h.akşamlar

bahar5834 12.06.2009 19:01

[COLOR="Black"][B][I]ben çok aligan biriyim ben kendi adima yazdim sizler bilemem ben selam virim ister alir ister almaz o kişinin selama verdigi değer bağli ben selam allahin selami benim ve senin fark etmez ben zatan fazla sohbete girmiyom benim için sorun deyil dedim ya ben çok alıngan biriyıim bende fazla mini sohbete girmemeye özen gösteriyom hayırli akşamlar .......[/I][/B][/COLOR]

Salim58 13.06.2009 07:36

[QUOTE=bahar5834;427204][COLOR="Black"][B][I]ben çok aligan biriyim ben kendi adima yazdim sizler bilemem ben selam virim ister alir ister almaz o kişinin selama verdigi değer bağli ben selam allahin selami benim ve senin fark etmez ben zatan fazla sohbete girmiyom benim için sorun deyil dedim ya ben çok alıngan biriyıim bende fazla mini sohbete girmemeye özen gösteriyom hayırli akşamlar .......[/I][/B][/COLOR][/QUOTE]

nekadar alıngan olduğunuzu biliyorum bazende biraz olgun davranmak gerekiyor buda benim görüşüm

WEZ Format +2. ?uan Saat: 13:28.