Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=204)
-   -   www.sivaslilar.net halısaha maçı (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=28315)

arikarinkuchi 06.04.2009 15:07

www.sivaslilar.net halısaha maçı

[B][url]www.sivaslilar.net[/url]- 12
[url]www.sivasspor.com[/url]- 11

[url]www.sivaslilar.net[/url] olarak [url]www.sivasspor.com[/url] ile 5 Nisan Pazar günü metropol halısaha da ter döktük ve 12-11 yendik

Resimler [url]www.sivasspor.com[/url] üyelerinde ve hala sitelerine koymadılar
Israrla bekliyoruz...

Gurur Tablomuz :D

1-Merkez_Alperen
2-HaytHuyt
3-Akif Eker
4-Arikarinkuchi(samet yıldız)
5-Subaru
6-gfb
7-zalım[/B]

barikat58 06.04.2009 15:14

Cevap: www.sivaslilar.net halısaha maçı

helal be samet zaten iddaada size oynadıydım :) kazandım desenize ama niye bu kadar çok gol oldu hep gol atmayamı çalıştınız :)

arikarinkuchi 06.04.2009 20:02

[B]valla buna şükür :)
daha önce maçımız 31-30 bitmişti :D [/B]

[B]resimler yüklemişler :D
[url]http://www.sivasspor.com/forum/showthread.php?t=24691[/url] tıklayın burdan bakın :)
buraya koyacaktımda sorun var pc de :S[/B]

Ertugrul 06.04.2009 20:57

[B][I] Sıkı bir maç olmuş, her iki takımıda tebrik ediyorum. Tabii Sivaslilar.Net takımını daha çok tebrik ediyorum :D [/I][/B]

barikat58 06.04.2009 22:20

fotoromanı degiştirin :D 23 tane gol var ama bi tanesini çekebilmiş :D

Merkez_Alperen 07.04.2009 10:02

Gardaş mükemmel bir maçtı.1 kere öne geçtik dahada geri düşmedik ha.sağlam forvetimiz memonun cömertliği tutmasa sonuç daha farklı olurdu.zalım abi yine fabian ernst gibi dinamo görevi gördü.Onur (gfb) vasatı aşamasada iyi oyun kurdu.Yasin sağ kanadı tren etti!.Sametin nerde oynadığı belli değildi ama son dakikalarda defansta kritik müdahelelerde bulundu..Akifi söylemeye gerek varmı bilmiyorum adam geleceğin alpay özalanı olduğunu yine gösterdi.benide arkadaşlar anlatsın işte :)

ayrıca rövanş maçında fotoromanı bizzat ben tutacağım ve siteyede ben atacağım.30 fotodan 10-15 foto atılmış!

AhMeTTuRaN90 07.04.2009 11:19

[B]Samet Canım Bılerek 2 Gol Yedım MaçıN Skorunu beraberlık yapcaktım zaman yetmedı yınede tebrıkler [/B]

58_SEMİH_58 07.04.2009 11:31

[QUOTE=barikat58;395123]fotoromanı degiştirin :D 23 tane gol var ama bi tanesini çekebilmiş :D[/QUOTE]
[B]iLk denemeye qöre Yinede qüzeL fotoLaR...;)
Beqenmeyen varsa eL kaLdırsın:D[/B]

[B][B]Macın En qüzeL qoLü [url]www.sivaslilar.net[/url] Adına ZALIM_58 Tarafından atıLmıstır:)[/B]
NOT: (Bu qoL macın Kaderini Deqiştirmiştir:D )[/B]

arikarinkuchi 07.04.2009 15:25

[QUOTE=Merkez_Alperen;395195]Gardaş mükemmel bir maçtı.1 kere öne geçtik dahada geri düşmedik ha.sağlam forvetimiz memonun cömertliği tutmasa sonuç daha farklı olurdu.zalım abi yine fabian ernst gibi dinamo görevi gördü.Onur (gfb) vasatı aşamasada iyi oyun kurdu.Yasin sağ kanadı tren etti!.Sametin nerde oynadığı belli değildi ama son dakikalarda defansta kritik müdahelelerde bulundu..Akifi söylemeye gerek varmı bilmiyorum adam geleceğin alpay özalanı olduğunu yine gösterdi.benide arkadaşlar anlatsın işte :)

ayrıca rövanş maçında fotoromanı bizzat ben tutacağım ve siteyede ben atacağım.30 fotodan 10-15 foto atılmış![/QUOTE]

[B]abi ben kim kaleye geçerse onun yerine geçtim belli bir yerde durmadımki
kalecimiz olsaydı biz zorlanmazdıkda sorun kaleci işte
1 golde bi kaleci değiştik :D
bende boşalan yere gittim[/B]

barikat58 07.04.2009 15:27

[quote=arikarinkuchi;395316][B]abi ben kim kaleye geçerse onun yerine geçtim belli bir yerde durmadımki[/B]
[B]kalecimiz olsaydı biz zorlanmazdıkda sorun kaleci işte[/B]
[B]1 golde bi kaleci değiştik :D[/B]
[B]bende boşalan yere gittim[/B][/quote]

samet senin için ortada dolaştı ne yaptıgı belli değildi diyolar :D

WEZ Format +2. ?uan Saat: 20:27.