Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Anketler (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=166)
-   -   GALATASARAY-SİVASSPOR (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=29192)

Klimasuyu 27.05.2009 06:57

GALATASARAY-SİVASSPOR

Süperlig de 2008-2009 sezonunun son haftasında Sivasspor Ali Sami Yen Stadın da Galatasaray*la karşılaşacak umarım sivasspor bu maçtan üç puanla ayrılır ve BJK*da Denizli*de kaybeder ...
aksi taktirde şampiyonlarligide hayal olabilir ...
bu hafta ilk defa Fenerbahçe*nin kazanmasını istiyecem FB inşallah Trabzon*da kazanır yada yenilmez...

Salim58 27.05.2009 07:00

Cevap: GALATASARAY-SİVASSPOR

aynı dileklerine katılıyorum 2/1 alırız inşallah

deniz kızı 27.05.2009 07:46

yeneceğiz inşallah zorlu bir maç olacak bence 1/0 alırız bu maçı

ABDULLAH DUMAN 27.05.2009 07:51

[B]En azından ikinciliği garantilemek için bu maçı almamız lazım denizli bjkyi yenersede ekmeğimize yağ sürülmüş olur Şampiyon oluruz benim tahminim 0-2 biz alırız maçı[/B]

HaZaN 27.05.2009 09:57

[QUOTE=ABDULLAH DUMAN;415749][B]En azından ikinciliği garantilemek için bu maçı almamız lazım denizli bjkyi yenersede ekmeğimize yağ sürülmüş olur Şampiyon oluruz benim tahminim 0-2 biz alırız maçı[/B][/QUOTE]

[B][I]Ben çok korkuyorum inşALLAH kazanırız , Geçen hafta GS nin kazanmasını ne çok istemiştik ama olmadı .[/I][/B]

Arif Coşkun 27.05.2009 10:08

Ben bir sayısal loto oynayayım, nasıl olsa çıkma olasılığı var :D

Galatasaray- Sivasspor 1-2
Denizlispor- Beşiktaş 2-1
Trabzonspor- Fenerbahçe 1-2

Olurmu olur, top yuvarlak demişler, üsteki tabloyu büyük bir heyecanla ve umutla bekler olacağız.
Ahhhhhh Sivas'ım ahhhhhh, antep yada İBB maçarından birini alsaydın ne olurdu, şimdi ne hayal kurar nede ona buna ümit ederdik, neyse yinede canınız sağolsun, bu ortamı bu anları yaşamakta büyük bir onurr. Sen zaten gönüllerin şampiyonusun ve ilan ettin.
Başarılar, umarım herşey gönlümüzce olur inşallah.

Salim58 27.05.2009 10:13

[QUOTE=arifcoskun;415808]Ben bir sayısal loto oynayayım, nasıl olsa çıkma olasılığı var :D

Olurmu olur, top yuvarlak demişler, üsteki tabloyu büyük bir heyecanla ve umutla bekler olacağız.
Ahhhhhh Sivas'ım ahhhhhh, antep yada İBB maçarından birini alsaydın ne olurdu, şimdi ne hayal kurar nede ona buna ümit ederdik, neyse yinede canınız sağolsun, bu ortamı bu anları yaşamakta büyük bir onurr. Sen zaten gönüllerin şampiyonusun ve ilan ettin.
Başarılar, umarım herşey gönlümüzce olur inşallah.[/QUOTE]

güzel sayısal oynamışsın abi aynı dileklerine gönülden katılıyorum

HaZaN 27.05.2009 10:51

[QUOTE=arifcoskun;415808]Ben bir sayısal loto oynayayım, nasıl olsa çıkma olasılığı var :D

Başarılar, umarım herşey gönlümüzce olur inşallah.[/QUOTE]

[B][I]Ahhhh abim çok istedik ANTEP yada İBB yi yenmesini ama olmadı inşALLAH ümüdimiz GS yi yenmek bütün dualarımız gönüller şampiyonu Sivas'ımıza.[/I][/B]

seva 27.05.2009 13:32

Ben susuyorum o gün görcez :D

Cley 27.05.2009 16:52

[B]Galatasaray- Sivasspor : 3-5
Denizlispor-Beşiktaş: 0-0[/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 11:11.