Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 02.12.2008, 09:40   #15
izmirliyigido
Tecrübeli Yiğido

izmirliyigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmirliyigido Şuan izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2014 07:59

Tecrübe Puanı: 731 izmirliyigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İzmir Toplantısı Fotoğrafları

TEŞEKKÜR

Sivas'lılığın ve Sivassporluluğun pekiştirilmesi, sosyal, kültürel ve spor değerlerimizin canlandırılması, benimsetilmesi ve yaşatılması için, sivasspor.com ve sivaslilar.net sitelerinin çatısı altında başlatılan istişare (fikir alış-verişi) toplantılarının 2. ayağı olan İzmir toplantısı için şehrimize (İzmir'e) gelen iki değerli üyemiz ve kardeşimiz Ertuğrul ve Günay kardeşlerimiz özverili çalışmaları ile üyesi olduğum İZMİR SİVASLILAR DAYANIŞMA DERNEĞİ (SİDAYDER) üyeleri tarafından da takdirle karşılandılar.

Kendi çabalarıyla bunu gerçekleştiren kardeşlerimizi Sidayder Başkanımız Av. Orhan Sağlamer bizzat beni arayarak defalarca teşekkür ve takdir etti, ve bunu da iletmemi söyledi. Bunu da buradan iletmiş olayım.

Toplantımız gayet güzel ve sıcak bir ortamda geçti. Karşılıklı soru ve cevaplarla ana konumuz etrafında halkalar oluşturuldu ve her konu havuza atılan taşın oluşturduğu gibi halkalar gibi genişleyerek yayıldı.

Toplantı yapılacak her ilde, bu halkanın büyüyerek hepimizi ilgilendireceğine ve bağlayacağına inanıyorum.

Ben toplantı hakkında çok fazla bilgi vermeyeceğim, çünkü o konuları Ertuğrul ve Günay kardeşlerimiz açıklamışlar ve ayrıca da açıklayacaklardır. Ben onlara bu özverilerinden dolayı ve katılan İzmir'de ki Sivas'lı kardeşlerime, büyüklerime teşekkür etmek amacıyla yazıyorum.

Belki hafta içi olması, belki akşam olması, belki hava şartları katılımın istediğim oranda olmasını engelledi ama benim Ertuğrul ve Günay kardeşime bile söylemediğim birşey çok mutlu etti.

Biz orada kendi sitelerimizin üyelerini toplamak isterken, bizimle Sivaslılıklarından öte bir ilişkileri olmayan SİDAYDER üyelerininin dikkatini çektik, onları kazandık. Bu beni inanılmaz sevindirdi.

Biz kendi üyelerimize, nasıl olsa kendimizi anlatıyoruz ve siteden ulaşıyoruz. Yine ulaşacağız. Ama esas önemli olan dağınık olan ve örgütlenmeyi sadece derneğe gelip çay içmek ve muhabbet etmekten öteye taşıyamayan hemşehrilerimize bu şekilde ulaşmak çok güzel oldu.

Onlarda bunun farkındaydılar ve toplantı sonunda kapıda ayak üstü yarım saat bırakmak istemediler, teşekkür üstüne teşekkür ettiler. Nihayetinde de dün Sidayder başkanımız Av. Orhan Sağlamer ile görüşmemde, tekrar teşekkürlerini iletti. Ben İzmir'de olduğum müddetçe, bu derneğe üye olduğum müddetçe bu dernek hepimizin çatısıdır ve orayı rahatça kullanabiliriz. Kapımız açık.

Yani, nihayetinde çok verimli ve güzel bir toplantı oldu. Değişik platformlarda, sosyal, kültürel, müzik, tarih, medya, basın ve Sivasspor konularında değişik ve aktif çalışmalar yapacağımıza işaret edildi ve bunları gerçekleştirmek içinde hepimiz üstümüze düşen görevi yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Ertuğrul ve Günay kardeşlerime, Orhan Sağlamer beye ve katılan herkese tekrar teşekkür ediyorum.

Saygılarımla
Yalçın KINIK

.
izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla