Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Hz ALİ Efendimizin (r.a) resimleri gercekmidir??
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 16.06.2009, 20:57   #11
Kardelencicegi
Navigator

Kardelencicegi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kardelencicegi Şuan Kardelencicegi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 5446 Kardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer AnblickKardelencicegi ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Hz ALİ Efendimizin (r.a) resimleri gercekmidir??

Alıntı:
HaKaaN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arkadasım gercekleri bilmek herkesın hakkı egerkı ben yanlış yolda isem benı senın uyarma hakkına sahıp olman lazım onun için herkes bırbırlerını uyarmalı destek olmalı ben sana veya benım gorusume karsı gelen kımseye kızgın dgılım olamamda .benım gozumde gercek olan şeylere herkesın bakış acısı aynımı degılmı onu arastırıyorum ben hayatta kımsenın uzulmeısnı istemem . egerkı yanlış yapıyorsam ozur dılerım..tekrar tekrar hepinizden ozur dılerim....
Kardesim ben sana ve görüsüne saygi duyarim.

Kendini kimsenin üzmesine de izin verme.
Unutmaki biz izin verdigimiz sürece bizi üzenler olabilir.

Saygilar.