Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - ''Kürt Açılımı'' Nedir ?
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 16.08.2009, 09:16   #20
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 08:54

Tecrübe Puanı: 950 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: "Kürt Açılımı" Nedir ?

Devletin tüm olanaklarından eşit şekilde faydalanılan bu ülkede bir kürt sorunu olduğunu hiç sanmıyorum. Geçmişimizden olsa gerek, bize karşı dünya devletlerinin bir kini, bir garazi olmasından dolayı, bir intikam alma olduğunu düşünüyorum. Bunu şavaşlarda yapamadılar, içten çökertme oyunlarının bir parçasıdır bu.
Yıllardan beri buna benzer senaryolar çok denendi. Genel anlamda Türkle, Kürtün bir alıp veremeyeceği birşey yoktur. Halk iç içe kaynaşmış ülkenin her bölgesine dağılmış kız alıp vermiş böyle bir yerde sorundan bahsedilebilrimi. Ekonomik sorun olabilir, bu sorun sadece onların değil herkesin ortak sorunu.
Halkımız bunun sadece bir dış güçlerin oyunu ve içteki hain birkaç satılmış çapulcudan ibaret olduğunu anlamak zorunda. Bu güzel ülkeme göz diken ve onların oyunlarına alet olanları lanetle kınıyorum.
Sözde kürt sorunu var diye son zamanlarda mevcut hükümetçe çok tavizler verildi, ve bu noktaya gelindi hükümetin altından kalkamayacağı şeylere kalkıştığı ve bunun vebalinin çok ağır olacağını bilmesi gerekir. Basite alınacak şeyler değil bunlar.

Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti daha nice birlik ve beraberliklere.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...