Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Milletvekilleri Sivas' ı dinledi
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 19.01.2010, 15:13   #10
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 788 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Milletvekilleri Sivas' ı dinledi

bu işi yaparsa osman yıldırımla beraber yaparlar.yoksa bu vekillerden bişey olmaz bence.orda denilenlerin hepsi yapılmalı bence.hepsi geç bile kalınmıştır.5 yıldızlı bir otel bile yok yazık bize sadece gülüyorum valla.ben vekil olsam yemin ediyorum işimi gücümü bırakır sivas için uğraşırım.Kesin ben bile bunlardan fazla düşünüyordurum sivasımı.

ben yozgatta okuyorum şuan.valla yozgat bile bizden daha hareketli.belki duymuşsunuzdur cezalandırılmış şehir diye.üniversitesi diğer yatırımları 5 yıldızlı otel bile yapılıyor.en basitinden.EN ÖNEMLİSİ ŞEHRİN İMARI YAPILMALIDIR.EN ÖNEMLİSİ BU BENCE.İMAR OLDUMU DİĞERLERİ İSTEMEDEN DE OLUR BENCE.NEREYE NE YAPILACAĞI BİLİNİR.EKSİKLER HEMEN BULUNUR ZATEN.

Konu burak5866 tarafından (19.01.2010 Saat 15:13 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar burak5866'e Teşekkür Ediyor...