Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Tren kazası, 1 ölü 2 yaralı
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 07.02.2010, 23:38   #17
Urumçi
Usta Yiğido

Urumçi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Urumçi Şuan Urumçi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2011 15:22

Tecrübe Puanı: 638 Urumçi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tren kazası, 1 ölü 2 yaralı

Alıntı:
Meraküm Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ne alakası var bir kazadan Hızlı trenin Hızlı trenini yıllar önce gelmesi lazımdı
seneler önce getirdiler "hızlandırılmış treni" onca cana mal oldu. balık hafızalıyız sanki daha geçen ay çok süper "hızlı tren" raydan çıktı. Bunun yanında hemzemin geçitlerde olan kazalardan ölenlere yaralanlara bile değinmiyorum...

Evet hızlı trenin yıllar önce gelmesi lazımdı, sayın erdoğan ve kurmayları "hızlandırılmış tren" diye bir şey ortaya atıp onlarca cana mal olmasaydı olurdu da. Gene balık hafızalıyız diyorum, zira bu "hızlı tren" projesini önceki 3'lü koalisyon hazırlayıp tüm ayrıntılarını işleyip, kredisini bulup başlatacaktı ama ömrü vefa etmedi. Etmeyişinin sebebi de çok "demokratik" halkımızdaki tetiklenmeyi seçimle demokratik bir şekilde açmak isteyişiydi sayın Bahçeli'nin...

Şimdi bakıyorum tren kazalarında bile önceki 3'lü koalisyon hükümeti suçlanıyor, tek parti hükümeti yerine. Bir de şu şartlarda demokrasiden dem vuranların, demokratik bir duruş sergilemeye cesaret edemeyecek seçimden kaçışları var. Neyse iyi seyirler...