Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sevgililer Günü hareketliliği
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 11.02.2010, 17:08   #6
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sevgililer Günü hareketliliği

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kırmızı gül "Seni Seviyorum" mu demekmiş?Ben başka bir şey biliyordum!

Kırmızı Gül; "Seni Seviyorum" anlamını ifade eder.
Beyaz Gül; "Sen çok güzelsin,sana değer veriyorum" demektir.
Kırmızı ve beyaz karışımlı gül ; birliktelik anlamına gelir."Senin için ölürüm bile,bizin aşkımız herşeyden üstündür." ,birlikte yaşamak istediğini belirtir.
Pempe Gül ; gönül koyma anlamını da gelir.Ayrıca mükemmel mutluluk ifadesidir.
Sarı Gül ; azalan sevgiyi ve aşkıda ifade eder.Ayrıca arkadaşlık ve sevinçli olduğu anlamına da gelir.

Daha ne anlamlar varmış haberin yok ellamki

Şu bu her ne günü olursa olsun birileri ekmek parası kazanıyo sonuçta piyasa en azından canlansın biraz . Haydin bakalım çiçek paralarınızı hazırlayın Coşkun Çiçekçiliğe'de uğramayı unutmayın