Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sivas' ta İsrail'e tepkiler dinmiyor
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 04.06.2010, 17:35   #9
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Sivas' ta İsrail'e tepkiler dinmiyor

Elbetteki İnsanlık adına her zaman iyilik sever yardım sever olacağız tamam ama, Doğuda şehit düşen 7 Mehmetçiğimizin bunların gölgesinde kalması, görmezlikten gelinmesi, halbuki şehit memetçiğimizin tepkisi bunun 5 katında olmalıydı, görüyorumki bu olayın gölgesinde bırakılmış, varsa yoksa filistin olmuş.
Bizim ulusal bütünlüğe ihtiyacımız var, güzel ülkemin geniyle oynanıyor, milli ruh yok edilmek isteniyor, birileri prim siyaset çıkarı için iyi bir malzeme bulmuş durumda.
Eğer yardım edeceksek önce kendi aç insanımıza yapalım, ülkesi için şehit düşen mehmetçiklerimizin ailelerine yardım edelim, dışardan kredi alıp sonrada yardım adı altında dağıtmayalım. Bir atasözünde olduğu gibi "Ayran bulamaz içmeye atla gider bilmemneye" Elbette yardım severlik iyidir ancak bu imkan dahilinde olmalıdır. Filistin arap ülkesi, o kadar arap ülkeleri dururken tembel tembel petrol kuyularının üzerinde yatarken, biz neden bu durumlara düşelim.