Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 11.08.2010, 12:52   #22
tekin_n
Yeni Yiğido

tekin_n - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tekin_n Şuan tekin_n isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.08.2010 13:04

Tecrübe Puanı: 0 tekin_n Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Sivas için altınçağ önerileri: kökler ve gelecek!

ilgilisine;
yaklaşık 15 yıldır sivas dışında yaşayan ve senede 20 gün kadar sivas'a gelebilen bir kişi olarark kent meydanının eski ve bilinen adıyla cıbıllar parkının değiştirilmesi özellikle ağaçlarının kesilmesi konusunda ilk başta biraz çekincelerim olmuştu. yeşil görüntüsünün kaybolması çok garibime gitmişti hatta kızmıştım ağaçlar kesilimiş diye. sonra çalışmalar tamamlanıp yapılmaya çalışılılan ortaya çıkınca manzara başımı döndürdü.
gerçekten çok güzel bir görünüm sağlanmış gözalıcı bir görüntüye kavuşmuş meydanımız. tarihin incileri ecdadımızın mirasları artık tüm güzelliği ile şehir meydanına gelenlerin gözlerini alıyor.
yazınınızı okudum ve anlattıklarınızı hayalimde tasavvur ettim. eğer bu proje gerçekleştirilirse yani söyledikleriniz yapılırsa herhalde sivas meydanına gelenleri ordan ayırmaz zor olacak. umarım projeniz yöneticilerimiz tarafından desteklenir ve kısa zamanda gerçekleşir. gönülden desteklediğimi belirtmek isterim.
saygılarımla...
tekin yeğen
tekin_n isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla