Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Başbakan Erdoğan Sivas'a geliyor
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 15.08.2010, 11:37   #7
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 788 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Başbakan Erdoğan Sivas'a geliyor

biri başbakana verdiği sözleri ve aday ettiği vekilleri değiştirmesini söylese iyi olur.

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Halk Ankarada vekillerle görüşmek için sıra beklerken vekiller ayaklarına geliyor.Siyaset böyle birşet işte.İş bitince ne gelen olur ne arayan ne soran.

Sayın Başbakan gelsin Şimdiden hoş geldiniz diyelim.Ben gerçekten merak ediyorum EVET oyu isteyecek fakat söz verilipte yapılmayan yatırımlar hakkında ne konuşacak gerçekten merak ediyorum.Belkide bu konulara hiç girmeyecek.
bence de salim abi hiç hatırlatmamaya çalışacak bir yandan da bşaka sözler verecek onları iyice unutturacak bakında görün sonra demedi demeyin.biri çıkıp dese ne olur bende onu merak ediyorum.sen bu kadar söz verdin de ne oldu diye.o zaman ne diyecek başbakan o tabloyu gerçekten görmeyi o kadar çok istiyorum ki.

Konu burak5866 tarafından (15.08.2010 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı burak5866'e Teşekkür Ediyor...