Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sivas üniversiteye giriş sınavında hüsran yaşadı
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 19.08.2010, 22:36   #4
KARAMELLL58
Usta Yiğido

KARAMELLL58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KARAMELLL58 Şuan KARAMELLL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2013 17:04

Tecrübe Puanı: 1651 KARAMELLL58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas üniversiteye giriş sınavında hüsran yaşadı

Alıntı:
burak5866 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kusura bakmayın ama sivaslılar çalışmıyor.benim tanıdıklarımdan hiç biri bir yere yerleşemedi.çünkü çalışlmıyor kimisi serserilik yapıyor kimisi kız peşinde koşuyor kimisi 24 saat telle mesaj yazıyor vs. vs... çalışmazsan olmaz tabi.adamlar babalarının paralarıyla rahat rahat geçiniyorlar.şimdilik bir çoğu durmundan da menun kim oturup ders çalışacak ki mantığında herkes.o zman da sonuç böyle oluyor.
sivaslılar çalışmıyor ne yaa ben bu senee nasıl çalıştım biliyormusnuz siz yaa sabahladım herşeyimden kısıtladım oturup saatlerce ders çalıştım ben. çoğul konuşmayın lütfen ayrıca bir sivaslı olarak inanıyorumki şansımız gülecek bu sınav konusunda yerleşmekte biraz kader kısmet meselesi şansın varsa yüzünde gülüyo BİZ ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK ÇOK EMEK VERDİM kendi adıma söylüyüm inanıyorumki bigün kader sivasa da gülecekk enn üst sıralarda olucak BİZ ÇOOOOK ÇALIŞIYORUZ SİVASLI OLARAK
KARAMELLL58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 6 Kullanıcı KARAMELLL58'e Teşekkür Ediyor...