Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 03.01.2011, 20:39   #710
avcınınoğlu
Yiğido
NO AVATAR

avcınınoğlu Şuan avcınınoğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.09.2015 22:04

Tecrübe Puanı: 548 avcınınoğlu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

BİR FİKRA

bir köşe başında
dilencinin biri dileniyormuş adamın biri süreklı olarak bu dilenciye para vermeye devam ederiyor dilenciye para veren adam nişanlanır daha önce dilenciye 20 lira veriyor nişanlanandan sonra 20lira yerine15 verır dilenci sesini çikarmaz nişanli
adam evlenir dilenciye 10 lira verie dilenci yine normalmiş gibi davranir adamin çoluk çocuk olur bu sefer 5 lira verir dilencinin sabrı tükenır adama derki arkadaş daha önce 20 verirdin sesimi çikarmadım15 verdin yine bir şey demedim 10 verdın yine demedin şimdi 5 veriyorsun neden böyle yopıyorsun demiş adamda dilenciye demişki
bekardım 20 verdim nişanlandım 15 verdim evlendim 10 verdim şimdi çoluk cocuk oldu beş veriyorum demiş dilenci de adama demişki desene benim parayla ev geçindıriyorsun demiş.*...
avcınınoğlu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı avcınınoğlu'e Teşekkür Ediyor...