Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 08.06.2012, 19:23   #8
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1267 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Yılmaz Özdil yazıları

Alıntı:
sivaslınet Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yanlış ideolojide olup ta pratiğini(eylem) yapan insana saygı duymam. Duyulmaz da. Saygı duymak hürmet edip benimsemek demektir. Yaptıklarına saygı duyulmayacak sayabileceğim bir çok isim var.

Mesela darbe yanlısı bir isme da saygı duyar mısın?

Çok komik bir örnek; diğer forumlarda çok rastlarım. Birbirine olmayacak hakaret, küfür eden durumlarda, kalkıp yazı altına birbirlerine "saygılarımla" diyorlar.

Göreceli bunlar. Baktığın açıya bağlı. Şimdiki gelişmelere siyasi veya yargı darbesi diyenler de var.

Not: LaEdri, sende sevdiğim bir tarafın, hep fikir konuşuyorsun. Kişisel konuşmaların pek yok. Ya da ben rastlamadım.
Diyenlerin var olması o şeyin kesin olduğunu kanıtlamaz.Ancak 1980'te yapılan şey darbe midir sorusuna yüz kişinin yüzü de evet der..
Darbeyi de savunsun hadi o da kabulum..Ancak ondan sonra çıkıp ben halkımı seviyorum,düşünüyorum demek gibi bir hakkın olamaz..

Not:Kişisel tartışmalara girmeyi hiç sevmem.Ancak sitede bazı üyeler yazacak cevap bulamadığında aramızdaki tartışmayı kişisel sataşmaya çevirdi.Bu hoşuma giden bir durum değil.
Not 2:Benim gözümde sadece "insan gözlüğü" var..karşımdaki insanın neyi nasıl düşündüğü,hangi mezhebe,inanca bağlı olduğunu umursamam.O yüzdendir ki dostlarım arasında alevi,sunni,koyu chpli,koyu akpli hepsinden vardır.