Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 13.03.2013, 20:37   #42
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 770 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sivas Ürgüp'ü Başarılı Buluyor

Bazı arkadaşlar mevcut belediyeyi değil de daha çok harici faktörleri değerlendiriyor ve işin içine karıştırıyor. Sami Aydın yapmış/yapmamış, hükumet yatırım yapmamış, vs vs. Ya hu biz bunları değerlendirmiyoruz, bunları isterseniz ayrı bir başlıkta konuşalım. Doğan Ürgüp'ü eleştirdik diye hemen işi Ak Parti'ye yontmak olarak düşünmeyin. Hayatında dört kez oy kullanmış ve hiçbirisini Ak Parti'ye vermemiş bir insanım. Şu ülkede Ak Parti'ye hiç oy vermemiş %30-35'lik dilimin içerisindeyim. Meselemiz iktidara yontmak değil, meselemiz Sivas ve Sivas'a hizmet iddiası ile gelip daha sonra yan gelip yatan herkestir.

Bu sebeple sadece Doğan Ürgüp yönetimini icraat bazlı değerlendiriyorum ve sınıfta kaldığını iddia ediyorum. İlk sayfayı açın okuyun, tek tek başarısız olduğu hususları yazmışım. Siz de bana tek tek başarılı olduğu hususları yazın! İcraatler ve yapılan işler üzerinden konuşalım. Yoksa A Partisi, B Partisi, C Partisi benim umrumda değil!