Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 02.09.2013, 11:49   #45
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 690 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Katliama tepki gösterdiler

Alıntı:
BekirBayrak Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Yaw sizde papağan gibi bir tutturmussunuz abd maşası diye.
Sanki siz yıllarca abd'nin dediklerini yapmadınız.
Kürdistanın temellerini malesef siz ve sizin gibi düşüncedeki insanlar attılar.
Akabinde filizlenen tohum büyüdüğünü kabullenmiyor ve suçu şuandaki hükümete buluyorsunuz çok yüzsüz insanlarsınız velhasıl.Beni ilgilendiren yaklasık 8 aydır Şehit cenazesinin olmaması.
Ama siz Şehit cenazeleri üzerinden prim yapıyordunuz deilmi_?

Bayramlar dediğiniz şeyler mini mini eteklerle gösteri yapan kız çocuklarının sizleri eğlendirmesimidir.Çocukları okullarından derslerinden geri bırakmasımıdır.Ben şahsen istemiyorum öle bayramları

Vatanı için seve seve canını veren insanlara en büyük ihaneti acaba kim yapmış.Başbakan bir şeyler ima ettiyse doğrudur iki ayyaş hakkında.
Ben yine de kültürümü ve Sivas'ımın bana verdiği terbiyemi muhafaza ederek
size yüzsüz diye hitap etmeyeceğim buda bizim sisinle olan farkımız olsun,

Saygın Bayrak,

eğer size Bayrak diye hitap edilmesi gerekiyorsa Bayrak denilecektir hep,bu asla papağanlık değildir.

Yıllarca siz ABD nin dediklerini yapmadınız mı diyorsunuz ? Siz demekle kimi kastediyorsunuz ? yani biz kimiz ve ülkemizi ne zaman nasıl yönetmişiz ? altı boş ispatı mümkün olmayan bir asılsız suçlama

Kürdistan'ın temellerini biz nasıl atmışız yine içi boş bir sallama...
PKK lideri 1999 da Ecevit hükümeti zamanında yakalandığında Türkiye'ye hizmet etmeye hazırım demişti Apo korkudan ve AKP iktidara gelene kadar da Terör diye bir şey kalmamıştı bu tarihten itibaren verilen tavizlerle Habur skandalıyla Dünyada ilk defa Demokratik bir hükümetin Terör örgütüyle özel pazarlıklar ve akabinde açılım rezaletleri ile Güneydoğu artık vatanımızdan ayrılma raddesine yaklaşmıştır.

Sizi ilgilendiren şehit cenazelerinin gelmemesi imiş, Güneydoğunun elimizden çıkması pahasına öylemi, oysa vatan için canımı veririm diyordunuz öyle değilmi demek ki önce can diyorsunuz artık . Oysa Yine bu vatan topraklarına göz koyan düşmanları denize döken binlerce şehit veren bir Mustafa Kemal sayesinde bugün bizler atalarımız var olmuşuz. Sizin mantığınıza göre şehit gelmemesi için bu kurtuluş savaşını da yapmamamız gerekiyordu o zaman da düşmanın isteklerini kabul etseydik teslim olsaydık vatan topraklarını verseydik hiç şehit vermezdik.. sahi o dönemde İngilizlerin himayesine sığınan Mustafa Kemal için idam fermanını uçaklarla ülkeye duyuran kimler di dersiniz ?

İşte Bayramlar bu geçmişte kahraman atalarımızın verdiği şehitlik mertebesine ulaştığı günlerdir anmak onlara saygının gereğidir..

Sahi kızlarımızın bayram kıyafetleri ve namus bekçiliği saplantısını birazda şu savunduğunuz Mursi için ifade etsenize bak adam hazırladığı anayasa da bile bir erkeğin ölen eşi ile öldükten sonra 8 saat ilişki yaşayabileceği teklifini getirmişti ve Gerçek müslümanlar bu nasıl müslümanlık diye alaşağı ettiler..

Bu teklife müslüman bir kardeşimiz olarak ne diyorsunuz ?

Duyamıyorum budamı bir uydurma ? ..))
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla