Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Katliama tepki gösterdiler
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 06.09.2013, 12:51   #47
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

blacksky Şuan blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.12.2015 15:21

Tecrübe Puanı: 697 blacksky isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Katliama tepki gösterdiler

Ülke faydasına bir iş için bu adamlar bir araya gelmezler.

Evet Gezi olaylarında ölenlere üzüldüm çünkü onlar hayat görüşü inançları ne olursa olsun benım memleketimin insanları.. Suriye'de ve Mısır'da birbirini katleden araplar için de insani olarak üzülüyorum ama sokaklara dökülmek içimden gelmiyor.

Bu olayları bahane edip sokaklara dökülenler kendilerince saflarını belli etmek isteyen hükümete yakınlıklarını tescilini sağlayıp ilerde bundan faydalanmayı planlayan insanlardır benim gözümde.

Demokrasi çok umrunuzdaydı sanki.. bakın daha bugünün gelişmesi.. Gezi Olaylarına destek verdiği için Özyeğin Üniversitesi Rektörünün işine son verildi.. alın işte bu sizin demokrasiniz.. buradaki demokrasiyi sağladınız arapların demokrasisi dert oldu.. hiç birinizin samimiyetine, dindarlığına ve iyi niyetine inanmıyorum.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar blacksky'e Teşekkür Ediyor...