Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 12.02.2010, 18:19   #6
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas belediyesinden yazılı açıklama

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
hukuk devletinde hukuksuzluk yapmıya alışmış insanlar yıllardır sivasın imkanlarını babalarının malıymış gibi kullandılar.insanların hakkını gasp ettiler.şimdi bu kapı kapatılınca insanları yanıltarak başkanı köhnet altında bırakmıya çalışıyorlar.yatırım yapacaklarmış belediye engel oluyormuş bak sen.ne fabrikası yapacaksınız beyler.projeniz de fabrika filan gözükmüyor çok katlı apartman var alttada olsa olsa market olur.sivasın ne eve nede markete ihtiyacı yok şayet yapacaksanız üretim yapacak işyeri yapın.insanları karalamıya utanın.başkan adaletle hükmettigi sürece sivaslının destegi devam edecektir.başkanı kutluyorum önceki başkanların bazıları gibi yol daraltıp yada kapatıp birilerine peşkeş çekmiyor.örnek istiyen yıldız caddesine bir baksın.yol orda kaç metreden kaç metreye düşürüldü.
Kardeş Katılıyorum hemen bilip bilmeden Başkanımızı suçluyorlar Tamam başkanımız Sami Aydın gibi çalışmıyor onu kabul ediyorum Fakat Sivasın zararırını düşünüyormu Soruyorum ama bazı kendini bilmezler inanıyorlar