Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 15.10.2008, 02:12   #8
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: ÜNLÜLER SİVASLILAR.NET HAKKINDA NE DEMİŞ ?

FLASH FLASH FLASH ! Ünlü ekibimiz dün akşam saatlerinde Sayın Başbakan ve Chp Genel başkanın konuğuydu.

Muhabirlerimiz ; albina58 ( Hakan abi ) ekibiyle Deniz Baykal'ın sorularını bana yetiştirdi.

EyüphanAydın ise Başkanlıktaydı.

Yapılan bu konuşmalarda Güncel haberler ve konular hakkında bilgiler alındı işte o bilgiler sadece [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] seyirlerinde.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Recep Tayyip Erdoğan ;
Herkezi saygı ile sevgiyle karşılıyorum.Geçenlerde Sayın Baykal'ın bir sözü aklımda kaldı.Demişki ; Sivaslılar.net'e Sayın Başbakandan önce üye oldum demiş.

Yaaa bırakın Burada ülke yönetiyoruz BEYLER ! Üyelik tarihlerimize Hakan Özpınar ve Rüştü Elmas ile baktık,hatta kanıtları bile var.Şu anda elimde gördüğünüz belge onların kanıtı.

Ben Sayın Baykal'dan yaklaşık 1 saat önce üye olmuşum.Konuşucak bişey yok artık.Herşey belgeyle ortada.

DENİZ BAYKAL

Deniz Baykal ;
Sayın Başbakan haddini bil ! Güncel haberleri hep Sivaslılar.nette takip ediyorum.

Çağırın Rüştü Elmas'ı Almanyadan kayıtlara bakalım.Olmassa burada Hakan Özpınar var ona sorarız.Olmadı Osman Gunay var sorun değil !

Artık senin siteye benim yolumda üye olduğunu göreceksin.Hatırlar mısın ? Msn'de konuşurken istemiştin siteyi.

Msn günlük iletileri silmediysem göstereceğim.
Bendede belgeler var ! Haddini bil.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla