Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - BugünLerde En Çok Kullandiginiz Cümle Nedir?
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 11.04.2012, 16:47   #7
Sabiha Serin
Usta Yiğido

Sabiha Serin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sabiha Serin Şuan Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.05.2014 19:16

Tecrübe Puanı: 792 Sabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekanntSabiha Serin ist jedem bekannt
Standart Cevap: BugünLerde En Çok Kullandiginiz Cümle Nedir?

Azize'ciğim bugünlerde en çok kullandığım cümle ne belki şaşıracaksın, hatta bu denli Sivas sevdalısı olan Sabiha teyzenden bu sözü duyduğuna belkide inanamıyacaksın. Ama işte söylüyorum sıkı dur.

" Allahım sen beni şu Sivas'tan kurtar"!!!!!!!

Sivaslı olarak Sivas'a bakılmadığını gördükçe kahroluyorum ve ne yazık ki artık bunu diyorum.Beni biliyorsun dobrayım ve dobra dobrada işte dedim.Bu yıl ciddi ciddi Sivas'tan taşınmayı düşünüyorum canım.Bu kararıma bende inanamıyorum , acı ama gerçek Sivas'ı bende terkedeceğim.
En sevdiğim memleketimden soğudum inan ne tadı kadı ne de tuzu. Sivas sahipsiz ve gün geçtikçe geriye gidiyor. Beni biliyorsun Sivas için elimden geldiği kadar kültür,sanat,edebiyat adına karşılıksız özveri iler çalışıyorum ama yok kızım yok ne kadar çırpınsakta boş. Sivas'ın elinden tutan olmadıkça gün geçtikçe geri gitmeye mahkumdur. İnan üzülüyorum. Oysa Sivasımız herşeyin en güzeline layıktır.
Sabiha Serin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sabiha Serin'e Teşekkür Ediyor...