Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 16.05.2011, 20:33   #9
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: bırakın boş laflarıda şu siteyi eski durumuna getirmek için bir şeyler yapın

Merhabalar...
Bir süredir işlerimin yoğunluğundan dolayı giremiyordum siteye... En azından eskisi kadar sıklıkla girmiyordum ancak girdikçe farkettim ki sitenin yazı sayısında ve tıklanmasında bir azalma var... Bunun kişisel nedenlerini bilemiyorum... Benim şimdiye kadar yaşadığım bir tek sorun oldu kişisel olarak o da Türkan Saylan hakkında bir konuda ağıza alınmayacak şeyler söylenmişti ben de seviye bu kadar düştüğü için ve ölmüş birisinin ardından konuşacak kadar acizleşen insanların bulunmasından dolayı bir tepki göstermiştim ki sitenin belki de ilk üyelerinden kalan 3-5 kişiden birisiydim şu anda da belki de tekim ancak kişisel sorunların yanında sitenin eski haline gelmesi ve daha iyiye gitmesi için genel bazı şeyler yapılmalı. Burada doğru olan tartışma "bence" kişisel sorunlardan çok genel olarak sitede yapılması gerekenler...
Necmettin abime de çok teşekkür ederim böyle bir başlık açtığı için..

Saygılar...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...