Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Şşşştt sessiz olun adalet uyuyor.
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 07.08.2013, 10:01   #7
ELLİSEKİZ
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

ELLİSEKİZ Şuan ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.02.2015 19:26

Tecrübe Puanı: 441 ELLİSEKİZ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Şşşştt sessiz olun adalet uyuyor.

Adalet uyuyor diyen arkadaşım , keşke şöyle yazsaydın başlığı ADALET UYUYORDU...

Aslında,

Doğu Perinçek mütevazi kişiliğiyle , dostane ve insancıl tavırlarıyla ve kimsenin bilmediği vatan aşkıyla yanan bir vatanperverdir...

Alemdaroğlu kendini ilime, bilime ve öğrencilerine adamış değerli bir eğitimciydi...

Bedrettin Dalan'ın da aranması enteresan oysaki ne güzel bir insan !!!

Sayın İlker Başbuğ'umuz'un, halen hafızalarımızda olan şu lav meselesi vardı.Bu sadece bir boru diyordu.Eminim şimdi o malum kesim ''ALDIN MI BORUYU '' diyebilir .Onlarıda kınıyorum...

Kemal Gürüz ismini görünce zaten epey bir şaşkınlık içerisindeyim .DİYECEK SÖZ BULAMIYORUM...

Hadi bunları anladık ta , Alparslan Aslan'ı alan zihniyet, bu çocuğu niye aldı daha listenin başındaydı 3-5 saldırı bile yapamamıştı daha . Alt yapıdan yetiştirdiğimiz bu çocuğu daha bir üst lige yollayamadan eylemden men edenlere de KOCAMAN BİR YUH...

Hangi bir derdimize yanalım şaştık kaldık arkadaş.Türkiye'nin deccal kadrosu pardon beyin kadrosu doldu içeri .ALLAH GARDİYANLARA YARDIM ETSİN...

Üç tane sakızımız vardı.Birini aldılar...

1-Adalet

2- Özgürlük

3- Demokrasi

Efendi ... Efendi...Bunlar üzülünecek adam değil..!!!Hatta ve hatta adam olduklarıda tartışılır...Adam olan yaşadığı toprağa saygılı olur .Vatanı milleti bölmeye çalışmaz.Dış güçlerin maşasıydı bu şahıslar...ADAM OLSALAR GÖREVLERİNİ YAPARLARDI...Hiç biri üzerine vazife olan işleri yapmadı...Yada gizli vazifelerini yaptılar öyle diyeyim...

28 şubat döneminde askerdim ben .39.Piyade tümeni (KKTC)Akdeniz komando tabur komutanı taburu içtimaya çekti.Ben ehl-i sünnet inancını yaşamaya çalışan birisiyim.Adam zehir zemberek ağzından kan kusuyor resmen'' bu ülkeyi sarıklılar , hacılar, hocalar yönetemez, onları biz istemiyoruz onlar bu devletin düşmanı vs. vs.''Cepheye mermi çeken anaların torunuyuz biz.Neden bizi askere aldınız o zaman ? Madem sizin çağdaş züppeler o kadar yiğitti mertti bize neden gerek duydunuz.Allah Allah nidalarıyla cephede koşanlar müslüman değil miydi ? Orduda Allah diyeni çektiniz kenara.Allah'ınızdan buldunuz bak...

Unutmayalım ki , MAZLUMUN AHI , İNDİRİR ŞAHI...

Ve sayın Amazon, sondaki dörtlük fena değil . Şiirsel açıdan biraz kural hataları var ama yinede sizde edebiyat alanında cevher var belli...Sitemizin ozanları bölümüne de bekleriz efendim...

Konu ELLİSEKİZ tarafından (07.08.2013 Saat 10:11 ) değiştirilmiştir..
ELLİSEKİZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı ELLİSEKİZ'e Teşekkür Ediyor...