Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 29.07.2012, 20:03   #16
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 19:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Doğan Ürgüp'ün İcraatları..

sivasta yaşamadığım için doğan ürgüpün icraatlarını değerlendirmek doğru olmaz diye düşünüyorum sivasda yasayan çok yakınım var dışardan gördüğüm ve duyduğum kadarıyla A.K.P zihniyeti ve eski dönemden kalan çalışanlar amirler ve yardımcılarının yeterince destek olmadığıdır A.K.Pyalakası sivas medyasıda hep eleştiri tarafındalar yaptığı icraatları halka göstermek işlerine gelmez güzel gönül kimi severse odur A.K.P zihniyetine mensup kişilerden objektif fikir beyan etmelerini beklemek doğru olmaz bu yalakalara desenki türkiye cumhuriyetinde gelmiş geçmiş en hortumcu hırsız antihalkçı yolsuz belediyecilik kimlerin eseridir desen ya apışır kalırlar yada günah keçisi başka partileri derler doğan başkan hakkında yolsuzluk hırsızlık iddiası varmı ?sadece iki zihniyet arasındaki farkı görmek için şuna bakılmalı sivasta sokak hayvanları için barınak yapılıyor keçiörende 3000 köpek katlediliyor aslında türkiyedeki akpli belediyelerin yediği naneleri yazsam millet apışır kalır konu doğan ürgüp olduğu için yazmıyacağım sataşma olursa yazarım sivaslı olmayıpda cumhuriyet üniversitesinde kızılırmak suyu içenlerin çok büyük memnuniyetsizlikleri vardı sebeke suyunu bağlaması iyi oldu mevcut otogar sivasın ihtiyacını karşılamıyor yakışmıyor malatya samsun kayseri elazığın otogarları muhtesem sivasımıza muhtesem bir otogar kazandırırsa iyiolur artık işadamlarınımı ikna eder kendimi yapar 5 yıldızlı otel kazandırırsa sivas için hayırlı iş yapmış olur elbetteki tekrar aday olursa karnesini halkımız verecek ben tekrar seçileceğine inanmıyorum çünkü hem genel olarak hem sivas yereli olarak bu millet herzaman güçlüden yanadır hırsızdan yolsuzdan sahtekardan hortumcudan ab ye abdye yalakalık yapanlardan yanadır öyle olmasa 1 milyon müslümanı katlettiren teskereyle yolaçan yardım eden zihniyete yüzde 50 oy vermezdi
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla