Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - SİVAS ŞİVESİ İLE NOSTALJİ
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 23.06.2008, 01:32   #10
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -->: --->: SİVAS ŞİVESİ İLE NOSTALJİ

Alıntı:
SONMEZ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ahay canıığzı yeyim, sizi verene gurban olurum ben.
Yahu topraaamın gonuşmalarını burda ohuyunca;
naaader sevündürük oldum, naaader has oldu he mii ?

Bıldır koyeeğeddiydim, o faaatdan beri gulaam paslanmışıdı.
Beeyle lafları duyduydum, yüraaam ferahladı la.

Isdanbul sosyetesinin gonuşmalarından yılduh osanduyduh herif,
baba çıhsın şo neee yararki gıııı...

Ben de ecühk bişeler yazacaadım da şimdilik ahlımağelmedi,
boğün behk yorgunun böörüm aarıyor, yaarnım dutulmuş,
hele ecühk bir soluhlanıyım da yazaruh herif...

Berat gardaş, tosunu eyi yatırmasaydın, ayahlarını havıya diker sallardı,
soona da mındar gederdi Allah gorsetmiye.
heee dede onu de sönmez ağaa.
öte ğunler(belki anıyamazsıız)bıldır bu faat koye gedecük.yola çıhduh ağa.neyise erzurum-erzüncan yoluna dar düştük.şöfür acemi.ula neyderük nasıl ederük.ula bu bi hız yapıyıı sorma ğıtsing.neyise bizim paşapugarınıg orda aynasuzları görüşüng yolung ortasında bi freng yaptıı.ödümüzü yürağamizi otlattı.dedim la nörüyong!manyahmısıng bu ğater hızlı gederkene el fürenü çekülürmü la gafayımı yeding!dedi:ula norüyüm arabanın muyanasını yapturmadım.dedim vay bubaan mezerine it.... eymiiiiii.neyse sağa çektük arabıyı.sinendük bi köşüye pölüslerin verebden aşmasını beklüyük.la bir sait oldu 2 sait oldu 3 sait oldu getmiyiler.koyde duğun dernek bizi bekliyi.ula bahtım iş beyle olmuyacah.törpitodan bizim ırambo abining gozlukleri aldım dahdım gardaş.ula bi bahdım arhadan gocca bir tır geliyi.benim gafa gavurluğa çoh çaluşur .neyise tırıng pöçüğüne girdim koşelerden sigide sigide pölüslerin gormüyacaa şekülde çevürmeyi atlattuh!
paşapugarına gırdım gardaş bir soğuuhça su içdük.neyise seyfebeli yohuşuna geldük.arabada 7 gişiyük.tam yohuşung ortuya geldük araba çıhmıyi yohuşu.la koye daha 10 kilometre var.neyderük nasıl ederük.la dördünü aldum endürdüm arabadan.ula araba bi ırahatladı bi ırahatladı sorma ğetsüng.alttan yoharı bi gapturdum kötü kartal bi gediyi sorma göreng gavur bmw si sagar!neyise o arabadan attuum 4 gişiyide aldum gardaş tam eşşek meydanınıg oruya geldüm istop etmezmi soyha.galduhmu yolda neyseki koye yahlaştuyduh.dedim soyha galasıca araba bize neler çektürdüng.neyise koye bi varduh ne duğun var ne dernek.la düğun gartına bir bahtım bıldır cümertesiyimiş!
dedim uşah buruya gader geldükki geldük soğuh çörmüğe getmeden olmaz.gettük gardaş bir eyi çimdük geldük köye.bir gece misafir olduh.düşdük geldük evümüze!

NASIL

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...