Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Yedi yaşındaki kıza tecavüz ettiler!
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 08.10.2010, 11:58   #24
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Dilsad Hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dilsad Hatun Şuan Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2010 20:09

Tecrübe Puanı: 1068 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Yedi yaşındaki kıza tecavüz ettiler!

Ben sasirmiyorum artik , Dizilere'de hiç suç bulmuyorum . Bizim Gençlik Ölmüs , Bizim Gençlik Tükenmis bir durum'da....
Iki sene önce ben istanbul' sokaklarinda caddeler'de sevisen insan görmezken artik 15 16 yasindakiler yanimda amca var dede var demeden utanmadan rezaletlerini ortaya sergiliyorlar , parklar bulusma yeri olmus , aile ortami diye mekanlar gorusme yeri olmus , daha neyi bekliyoruz ki...
Serbest birakilmalari ayri bir dert, Allah kizin ailesine yardim etsin , zor...

Yazik Yazik 11 yasindada bir çocuk bunu aklina getirip boyle birsey yapiyorsa...3 kisiler ustelik , bu hayvan gorunumlu insanlara ne desek az....Allah islah etsin!
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Dilsad Hatun'e Teşekkür Ediyor...