Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 30.05.2008, 11:03   #10
berat.demir
Yasaklı
NO AVATAR

berat.demir Şuan berat.demir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.12.2009 06:51

Tecrübe Puanı: 0 berat.demir FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ATATÜRK'ÜN DİKKAT ÇEKTİĞİ TEHLİKE: KOMÜNİZM

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sivasın sokalarında domates satarken ben daha 7 yaşında sen babaın aklında yoktun, şükrü, çok şükürü, sabırı senden ve senin gibilerden öğrenmedik berat kardeşim, anamız atamız yedi nesil ceddimiz çok şükür allah inancı olan dürüst namuslu ahlaklı üreten bu vatan için yüreği çarpan insanlardı, kimin göre kafir olsakda o alınları ekmekleri tertemiz atalarım allahın aynası insan lafını ( bugün fetonun gastesi yeni yazsada ) bunu şiar edinip yaşamış insanlardı, bizde çok şükür birşeyler almışızdır herhalde, namzla niyazla hacla , duayla tesbihle tanışman allahı hissetmen anlamına gelmez, dili allah deyip kalbi yüreği beyni başka türlü diyen milyonlarla hergün sokakta yolda arabada trafikte yanyanız kim insan kim değil kim inançlı kim değil çok şükür bu yaşımda insan sarrafı olduğumdan bilirim, sizler kendinizi peygamber sözcüsü haşa allahın elçisi , herbiriniz güya hacı mesihler gibi dolaşırken ortalıkta , insanın tanrının sureti olduğunu unutuyorsunuz , sözde şekillerle allahın kapısını araladığını sananlar , allahın kapısının insanın gönül kapısından geçtiğini unutmasınlar , hitabım san aolsada berat kardeşim sözüm burada bana ve benim gibi insanlara bu toplumda şaşı bakan herkese
haydi sağlıcakla kal
abi kusura bakma ben senin bu kadar imanlı olduğunu bilmiyodum. seni yanlış tanımışım. abi sana bi teklifim var iki imanlı insan olarak barabar önümüzdeki yıllarda hacca gidek ne dersin. İmanımızı tazelemiş oluruz. sakın yine yanlış anlama ben sana bu teklifi imansızsın diye yapmıyorum. imanlarımızı daha da güçlendirmek için bu teklifimi yapıyorum.

abi bi de bazı örümcek kafalılar Atatürk ü kendi tekellerinde görüyolar tıpkı senin dini kendi tekellerinde tutuyorlar suçlaman gibi. İşte bazıları da Atatürk ü öyle kendi tekellerinde tutmaya çalışıyorlar. ama bi yerde hata ediyorlar inönünün düşüncelerini Atatürk ün düşünceleriymiş gibi pazarlamaya çalışıyorlar. işte bu yüzden biz onlardan daha Atatürkçüyüz çünkü inönünün düşüncelerini ayrıştırdık Atatürk ün düşüncelerinden. hitabım san olsada Abircan Ağa sözüm burada Atatürk konusunda bizim gibi insanlara bu toplumda şaşı bakan herkese
Abi Allah a emanet ol teklifimi bi değerlendir abi
berat.demir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla