Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 29.12.2008, 21:10   #5
MeLody58
Usta Yiğido

MeLody58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MeLody58 Şuan MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2015 18:15

Tecrübe Puanı: 838 MeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: ALLAHIM SENDEN BAŞKA KİMİM VARKİ

ÇiçeklÇiçeklerin,balıkların,da ğların,denizlerin,kuşların,yıl dızların,semalarınYaradanısın, mazlumların,çaresizlerin,garip lerin,kimsesizlerin,mahzunları n,dermanısın,bebeklerin,çocukl arın,yaşlılarngençlerin,öğrenc ilerin,işsizlerin,öğretmenleri n,işçilerinfermanısın.Affından ümitkesilmez,kendimizde ümit yok. Bütün acziyetimizle acının değil, hasretin gözyaşlarıyla sana yöneldik. Senden diliyoruz, senden bekliyoruz, senden umuyoruz, affına sığınıyoruz. Allahım, bana seni aramayı öğret. Sen öğretmezsen ben seni arayamam. Sen bana kendini göstermezsen ben bulamam. Allahım, isteğimle kendini bana arat, arayışımla kendini bana istet, sevgiyle kendini buldur, seni bulduğumda kendini sevdir.
Ya Rab, bizleri ezdirme, üzdürme, imansız gezdirme, Ya Rab, bizleri ezdirme, üzdürme Kur’an’sız güldürme, Ya Rab, bizleri ezdirme, üzdürme Muhammed’siz sevdirme, Ya Rab, bizleri ezdirme, üzdürme Senden başkasına eğdirme, rahmetinden kestirme. Ya Rab, bizleri ezdirme, üzdürme isyan denizinde yüzdürme.
Uyandır bizi Rabbim, kendimizden memnun olup derinlemesine uykuya dalarsak, uyandır bizi rabbim, başka aşkların uykusunda boğulursak, uyandır bizi Rabbim gafletteki kalbimizle seni unutursak, uyandır bizi Rabbim, gönlümüzdeki iman ağacını kurutursak, uyandır bizi Rabbim, beynimizdeki SEN fikrini uyutursak, uyandır bizi Rabbim, bedenimizden namaz hareketini soyutursak.
MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla