Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Sayın Doğan Ürgüp'ün Çalışmaları (2009-2013)
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 24.03.2013, 00:46   #9
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 766 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sayın Doğan Ürgüp'ün Çalışmaları (2009-2013)

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sivasa kim hangi kişi çivi çakıyorsa hizmet götürüyorsa saygı duyarım ,benim için şahısların yada partilerinin önemi yoktur ben adama bakarım tıpkı normalhayatta tutucu olmadığım gibi ,ben insana bakarım dili dini mezhebi, rengi, ırkı beni ilgilendirmez, doğan ürgüp yada herhangibiri farketmez kim şehrime çivi çakıyorsa saygı duymak lazım eleştiride yapılacaksa yapıcı olmalı şehirde eksik görülen sorunlar belirtilmeli ben sivasın 70 bin nüfuslu olduğu zamanı bilirim,bugüne kadarki iktidarlar maalesef gerek genel iktidarda gerekse yerelde sivasa hakettiği hizmetleri yapmadılar ,aksine hepside hizmet edeceği yerde bu şehrin kalbini ciğerini söktüler götürdüler soruyorum herkese, ANAP döneminde REFAH döneminde AKP döneminde belediye ve genel hizmet bazında sivasda kalıcı tek bir hizmet biryapı proje gösterebilirmisiniz? gösteremez kimse çünkü yok 35 yıldır değişen sadece eskigaraj yerine şimdi oda eskiyen yeni garaj yapıldı ,cıbıllar parkı katledildi mısmılırmağa aksu yapıldı başkaa değişen ne ?bu şehirde etkombinası vardı şekerfabrikası projesivardı ,vagonfabrikası vardı,bölge müdürlükleri vardı, dikimevi vardı,herbir ilçesinde enaz 5 6 banka vardı şimdi yok ,ee noldu peki inler cinlermi yedi? iktidarın belediye başkanı koca 5 yılda ne yaptı sivasa diye medeni şekilde soru sordum, kem küm etmekten başka kimse bişey yazmadı adam araç almış belediyeye yok efendim niye 2 gün meydanda sergilemişmiş başkaları gibi milyonlarca tl reklam paraasına verse iyiydi vermeyince kötü oluyor öylemi?keşke her başkanda 3 5 araç alsaydı türkiyenin enmodern terminali yapılıyor vayefendim niye dagın başına değilde şehrin göbeğine yapılıyormuş ,aslında doğan ürgüp haksız bizimmilete neyapacaksınki yaranasın anlatayım:güneşli 30 derece günde trafiğin en yoğun olduğu yerde kar küreme tuzlama araçlarını park ettirip trafiğin anasını ağlatacaksın ,trafiğin en yoğun saatinde yoltemizleme araçlarını yavaş yavaş sürüpmilleti dinden çıkaracaksın, kaldırımları her 3 ayda yenileyip yandaşları zengin edeceksin durmadan yol kazıp hazırbetoncu yandaş birini bulup zengin edeceksin ,su faturalarını,doğalgaz faturalarını bilerek şişirip itiraz eden olursa pazarlık edip düşüreceksin yüzde 5 faizin olduğu ülkede yüzde 20 faiz uygulayacaksın 3 tl lik kırtasiye maddesini 100 tlye ihaleyle alacaksın çünkü böyle yapan buülkede belediyeciliğin duayeni sayılıyor
Yazdığınız yazıları okumaya teşebbüs edip her seferinde birkaç cümlenin sonunda okumayı bırakıyorum. Lütfen yazılarınızı paragraflara ayırır mısınız bayım? Yoksa bir daha o ilk birkaç cümleyi de okumayacağım.