Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 25.02.2009, 21:02   #10
...Kangallı...
Tecrübeli Yiğido

...Kangallı... - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

...Kangallı... Şuan ...Kangallı... isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2010 12:02

Tecrübe Puanı: 602 ...Kangallı... FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bağışla Beni Ey Şah-ı Merdan

Alıntı:
Esengül Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bağışla Beni Ya Ali

Ya Ali, Ey Konuşan Kur'an,

Öyle bir devirdeyiz ki, seni sevenler bu gün, ne yazıkki yobazlıkla, gericilikle suçlanıyorlar ve hatta daha da ileri giderek "Ali bir Araptır biz Alevilerin Ali'yle uzaktan, yakından ilgileri yok" ve hatta daha da ileri giderek "Aleviler takıyye yapıyorlar" diyebiliyorlar.

Ya Ali,

Ben seni Şah-ı Velayet bilirim! Ben seni Hazreti Muhammed'ten sonra, hakkı yenilen mazlumlardan bilirim.

Ya Haydar-ı Kerrar Ali,

Ben seni Kabe'de doğan ve doğduğu zaman Mekke'yi sarsan yiğit bilirim! Ben seni elinde Zülfükar'ıyla münkirlerin korkulu rüyası olarak bilirim! Ben seni mazlumların, yetimlerin, gariplerin sahibi bilirim! Ben seni Allah'ın yer yüzündeki eli bilirim! Ben seni tüm peygamberlere gizli, Hz. Muhammed'e ise açıkça yardım eden Allah'ın dostu bilirim! Ben seni Ademin tövbesinin kabul sebebi,seni Musa'ya Kızıldeniz'i yaran, Nuh'un gemisini yüzdüren, İbrahim'i ateşten kurtaran, Davut'a ses olan, Süleyman'a mührü veren, İsa'yı çarmıhta müjdeleyen veli bilirim!

Ben seni Fatima'nın sadık eşi, Oniki İmamların atası bilirim! Ben seni Cebrail'in öğretmeni bilirim! Ben seni alemlerin sultanı; konuşan Kuran bilirim! Can bilirim, canan bilirim! Derde derman bilirim; senin sıfatlarının yanında kendimi aciz ve bilgisiz bilirim! Bu vesile ile senin üstün vasıflarını anlatacak kudrete sahip değilim.

Ya emr-ül Müminin,

Tüm kainat defter olsa, canlı cansız ne varsa yazıcı olsalar senin sıfatllarını yazmakla bitiremezler.

Ya Ali, Ey Yalnız İmam,

Beni bağışla terse dönmüş çarkı gördüm, çok kahırlandım ve sana yazma ihtiyacı duydum. Düne kadar seni çok sevdikleri için yobazlıkla suçlananların yanında bugün kimler var biliyor musun, çıkar ve menfaatleri için sözde Aleviler çıktı!

Sen demiştin ki "Beni kim herşeyden üstün görür ve çok severse mutlaka musibete uğrar" diye, bugün bu sözünü daha iyi anlıyorum! Seni sevenler bugün hepten musibetteler.

Ya Ali, Ey Şah-ı Merdan,

Son yaşanan olayları gördükçe sana yazma ihtiyacı duydum ve yazdım! Sana düne kadar "Ali Arap'tır, o bir katildir" diyen utanmazlar, bugün senin dilek ve temennilerinden ayrılmıyorlar!

Ya Ebu Turap,

Şayet seni sevmek Rafizilik, yobazlık, Kızılbaşlık, Kafirlik ise ben bunlardanım! Sana çamur atanlardan değilim! İki yüzlü olan ben değilim! Koltuk uğruna senin makamını kullananlardan hiç değilim! Haşa, ne şahsına ne de soyuna dil uzatanlardan değilim! "Bize ne Ali'den" demeye dilim varmaz! Şeklin ve şemalin üzerine yorum yapanlara lanet olsun!

Hz. Pir'in postuna oturup, başlarını secdeye koyanlar bile, bugün bir sessizlik içindeler! Demekki dünya bir menfaat dünyası olmaktan kurtulamıyor! Ben senin hakkında söylenenlerin hiç birine rağbet etmiyorum! Kendi sitemlerimle seni üzdüğüm için özür dilerim!

Bağışla beni ya Ali!ey Şanlı Sultanım olan Hz.Mehdinin Dedesi bağışla beni.

Alıntıdır

Sadece okurken ağladım.Yorumsuz.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
...Kangallı... isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla