Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 17.04.2009, 15:31   #52
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 21:51

Tecrübe Puanı: 2150 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Türk Solundan Yazıcıoğluna Çirkin Saldırı.

Alıntı:
madımak_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Çok güzel anlatmışsın sevgili seva...

Kulaktan dolma bilgiler diyorsun,burada kulaktan dolma birçok kişi bilgi sunuyor.Ama onların fikirleri burada çoğunlukta ya,ağzına sağlık kardeşim,çok doğru söyledin.Ancak şunu anlayamıyorsunuz işte.Burası bir bilgilendirme değil,aşağılama yeri gibi.Evet diyelim ki ben çok cahilim! Diyelim ki hiç bişey araştırmadan kulaktan dolma birşey sundum size.Peki bunun karşılığı küçümseme,hakaret mi olacak? Neden insan gibi karşılık alamıyorum? Oysa ben şahsınıza karşı herhangi bir hakarette bulunmuyor,konuyla ilgili kendi fikrimi belirtiyorum!

Resmi olmamasından bahsediyorsunuz,öyle olaylar varki bir türlü gün yüzüne çıkamayan.Bu benim sorunum değil,sizinde sorununuz değil.Bu bir devlet sorunudur.Nice gizli kahramanlar var,azmettirenler var,kışkırtan var.Ama ismi günyüzüne çıkmayan!...

Her neyse,sizin bilginiz size,benim fikrim bana.o zaman kimse fikrini beyan etmesin,sevgisini içinde yaşasın,düşmanlığını içinde yaşasın.Bu mudur yani?

Ha diyorsanız ki,sen sus,hiç bir konuya cevap yazma,cahil,eyvallah
Tabiki öyle demeleri yanlış katılıyorum....

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla