Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - SEVDİM İŞTE....
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 31.05.2009, 00:17   #2
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 02:47

Tecrübe Puanı: 1307 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: SEVDİM İŞTE....

seni sevdim... dağların başındaki mağrur kayalıktın bazen.. bazen sabah kuşları selamlayışımdın...güneşin yamaçtan yüzüme ışıyan aydınlıktın...yıllarca peşine düştüğüm hasrettin özlemdin memleketime gurbet elden gönderdiğim ılık ılık hasrettin hem de...bi kez olsun bakıp da doyamadığım yüzüne bakıp konuşmaktı saatlerce...duymadığım sesinin kalbimi titretiyişiydi seni sevmek... en güzeli de yaşamaktı nefes almaktı seni sevmek ...
kapanan kanatlı kapılarımın tekrar açılmasıydı o kapıdan girmeyeceğini bilerek...giremesen de ışık girdi o kapıdan gün doğdu yüreğime ...'' gel gir'' desem gelir miydin ömrüme...