Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 08.09.2009, 12:04   #25
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: İLK TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİLİSESİ…

Alıntı:
65serdal58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İLK TÜRKİYE CUMHURİYETİ KİLİSESİ…

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

İlk “Türk” kilisesi, İstanbul’da törenle açılmış…

AK Parti’nin dini bütün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın gerçekleştirmiş oldukları 25 Ağustos 2005 tarih ve 2559 sayılı kararı ile değiştirilen imar planı ve AK Parti iktidarının, Müslüman kardeşlerden oluşan İçişleri Bakanlığı bürokratlarının onayı ve İstanbul Valiliği’nin 18 Ağustos 2006 tarih ve 4665 sayılı izni uyarınca, ülkemiz ilk Türk Protestan Kilisesi’ne böylece kavuşmuş bulunuyor…
İstanbul BB sadece müslümanların belediyesi değildir. İstanbulda yaşayan herkesin belediyesidir. Ak Partiyi karalamak için yazılan bir yazı daha. Yazıyı yazan kişi ne camiye gitmiştir ne kiliseye belki de.

Alıntı:
arifcoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ha oradaki cami yapımına şiddetle karşı çıkan zihniyet, ha buradaki kilise yapımına aynı şekilde karşı çıkan zihniyet. İkisinin birbirinden farkı yok, ben onu demeye çalıştım ömerciğim. Herşey karşılıklı hoşgörü ve saygıdan kastım oydu.
Aynen katılıyorum abi. Yunanistan da cami olmayabilir ama Avrupanın birçok ülkesinde cami vardır. Hatta Türkiyedekilerden daha büyük camiler bile mevcuttur. Almanyada camiye karşı olanlara kin besleriz ama biz ülkemizde kilise açılmasına karşı çıkarız.Tezat değil mi ?
Rasulullah (sav) "siz onların dinine sövmeyin ki onlarda sizin dininize sövmesin buyurmuştur.

Son söz, lekum dinukum ve liye din...

Konu Cley tarafından (08.09.2009 Saat 12:09 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla