Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Karı koca kavgasında bıçaklar konuştu
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 16.07.2010, 14:50   #6
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Karı koca kavgasında bıçaklar konuştu

Şöyle bir bakınıyorum çevreme insanlar sanki boşluğa bakıyor, yanından geçiyor seni görmüyor, kafa dalgın meşgul, suratlar asık insan selam vermeye çekiniyor. Hatta kendi kendine konuşanmı dersin, el kol haraketleri ayparak yürüyenmi dersin gerçekten bu normal bir gidişat değil. Banan neden baktın diye bıçaklamalarmı dersiniz, sevgiği kız ona hayır dedi diye ebnzin döküp yakmalarmı dersiniz, büyük küçük kim belli değil örf adetten zaten oldukça uzaklaştık. Mahalleler çete, reis kavgasına dönüşmüş ben büyüğüm sen büyüksün kavgaları başlamış sokaklar parsellenmiş.
Şimdi hemen eskidende böyleydi diyenler olacaktır, arkadaşlar bunun eskisi yenisi yok toplum olarak gerçekten çok yozlaştık, ve cinnet geçiriyoruz toplum olarak.Sevgi, saygı hoşgörü denen şeyden oldukça uzaklaştık. Bunun başlıca sebebi elbetteki kötü giden ekonomi sıkıntı stres ve geçim sıkıntıları. Toplumun stresini alacak çözüm eğitim çarelerden oldukça uzaktayız. Hani bir söz vardır " Parayı sevmiyorum ama sinirleirmi yatıştırıyor" toplumumuz öyle hale geldiki paran yoksa sen hiç bir şeysin, insan olarak bir değerin ha var ha yok ha havada uçan bir sinek ha beş parasız bir insan farkı yok.
Bu nereye kadar ne zaman normale döneriz bilemiyorum açıkcası bu beni oldukça endişelendiriyor.