Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 11.03.2014, 10:39   #78
Sılam_58
Tecrübeli Yiğido

Sılam_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sılam_58 Şuan Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.04.2015 01:03

Tecrübe Puanı: 552 Sılam_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: 2014 Yerel Seçimlerinde Kimi Destekliyorsunuz ?

BOUN kardeş sizin yorumlarınızı takip ettiğim kadarıyla her ne olursa olsun her ne olumsuz bir şey olsa da yine de savunurum mantığına sahiptiniz, kemikleşmiş bir AKP yapınız vardı.
Sanıyorum bu son zamanlarda gerçekleşen yolsuzluk, talan, hırsızlık 4 bakanın istifası ayakkabı kutuları, yatak odaların da para sayma makineleri, başbakanın oğluna ev de ki 30 milyon dolar sıfırlatmaları, CD' ler ses kayıtları, yaşanan olaylar sizde gizemli de olsa rüzgarı başka yöne çevirmişe benziyor.
Bu bana göre artık AKP devrinin son bulduğu anlamına geliyor, bu bir bakıma iyiye doğruya gidişatın bir göstergesi.
Yorumum yanlış anlaşılmasın şu anki mevcut yönetimde, iktidarda her kim olursa olsun isterse babamın oğlu olsun, bugün kü olaylar yaşansın, aynısını yapsın eleştirim aynı olur, çünkü doğru tek tir iki tane doğru olmayacağına göre..!
Üstteki yorumlar ve ankette de görüldüğü gibi, bu Sivas genelin dede bu şekilde olduğuna inanıyorum, Doğan Başkan ezici bir üstünlükle ikinci kez Sivas Belediye Başkanlığı koltuğuna tekrar oturacaktır. Taraflı basın ve görsel medyanın photoshopla çok kalabalık süsü verilmiş miting resimleri, iktidarın bütün nimetlerinden faydalanılarak bindirilmiş kıtalarla kalabalık görüntüleri kimseyi yanıltmasın, Sivas'ta olduğu gibi Türkiye'de de yaşanan bu talan olayların dan sonra AKP devrinin artık son bulduğu ANAP gibi eriyerek tarihe karışma vaktinin geldiği anlaşılmaktadır.
Yine de Sivas'ımız için ülkemiz, milletimiz için hayırlısı ne ise o olsun inşallah...
Sılam_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla