Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 11.05.2009, 22:59   #17
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Hadiseye destek verelim...

Valla yazılanları okudumda herkes kıyafetinden bahsetmiş... İngilizce şarkıya kimse birşey demiyor kılığa kıyafete bakıyor... Ben izlicem kazanırsa sevinirim kazanamazsa da üzülmem... Kıyafet kötü dansöz gibi, şarkı güzel ama Türkçe değil ama ilginç Türkiye'yi temsil ediyor... Ayrıca ne olursa olsun "Hadise şarkıyımı pazarlıyor yoksa kendisini mi?" sorusu yakışıksız bir sözdür... Eleştirinin de sınırı olmalı bence...

Saygılar...

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sertap erener denen zat yatsın kalksın ABD tezkeresini reddeden TBMM'ye dua etsin.Vesselam!

Yiğiter valla ben ilkkez böyle bir tahmin yürüten birisini duydum... Onca zamandır bu işlerle uğraşırım ilkkez bu iddiayı duydum... Ayrıca Şebnem Paker Türk örf adetlerine göre şarkı söyledi ve 3. oldu... Demek ki olabiliyor.. Dilimizden ödün verip 1. olacağımıza ödün vermeden 5. 6. 10. olurum daha iyi..

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?

Konu Kibrisli tarafından (11.05.2009 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi.Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla