Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar - Tekil Mesaj Gösterimi - Katliama tepki gösterdiler
Tekil Mesaj Gösterimi
Alt 30.08.2013, 18:41   #32
kendalli
Tecrübeli Yiğido

kendalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kendalli Şuan kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:44

Tecrübe Puanı: 708 kendalli isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Katliama tepki gösterdiler

burada herkes düşüncelerini özgürce ifade edebilmeli hiç kimseye baskı yapılmamalı, benim düşüncelerim doğru sen neden benim gibi düşünmüyorsun demek çok yanlış bir ifade ve en acı olan tarafı insanlar kolayca vatan hainliğiyle eş değer suçlanıyor olmaları...sadece bir siyasi parti politikasıyla yada bir ideolojik fikrin düşünceleriyle olaylara yaklaşmak tek taraflı baktığımızın kanıtı olsa gerek !..
değerli düşüncelerini kendi gönül süzgeçlerinden geçirip bizlerle paylaşan insanlara doğrusu çok acımasız yaklaşım tarzı. sonra her insan bir ideolojik fikre sahip olması akp yada chp damgası yemesi, hür iradesine birilerinin ambargo koyması gerekmez !..
haber başlığıyla ilgili olarak şahsi düşüncelerimi sizlerle paylaşacak olursam; ben demokrasiyi savunan biri olarak illada her ülkede demokrasi olacak diyenlerden değilim
çünkü zaten kültürlerinde bu yok bence eski sistemsiz sistemlerine geri dönmeleri çok daha iyi olur onlar için diye düşünüyorum... Türkiye den gaz verip öleceklerini çok iyi bildikleri halde o insanları meydanlarda toplatıp ekranlarda canlı katliamı izlettirip sonrada tv karşısına geçip ağlamak hangi insanlığa hangi müslümanlığa hangi erkekliğe sığar ? bu insanların ölümlerinden şimdi kim suçlu ? azrailmi ? düne kadar ırak için tezkere geçsin diyenler 1.5 milyon insanın ölümüne sessiz kalanlar kıllarını kıpırdatmayanlar bugün bir tane sakallı ve itici bir adam tahttan indirildi diye ortalığı ayağa kaldırıp protesto yapılıyor, bugün bunu herkes kendi vicdanında sorgulamalıdır...
kendalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar kendalli'e Teşekkür Ediyor...