Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.07.2010, 15:57   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 902 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Belediyespor Kampta

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

İç Transferde Birçok Futbolcusuyla Anlaşma Sağlayan Belediyespor, Takıma Yeni Kazandırılacak İsimlerle Birlikte Hayrettin Yerlikaya'nın Pansiyonunda Kampa Girdi.

Sivasspor'dan sonra Sivas'ı profesyonel ligde temsil edecek olan ikinci takım olan 4 Eylül Belediyespor, iç transferde birçok futbolcusuyla anlaşma sağlarken, takıma yeni kazandırılacak isimleri de denemeye devam ediyor.

Kulüp yönetim iç transferde, Tamer Şeker, Salih Şenbaş, Yasin Elmas, Serdal Yıldırım, Okan Aslan, Alp Kaya, Serdar Mert, Sinan Turgut, Ferhat Hasdemir, Nuh Ancin, Rüştü Özbilumi Sima Uluocak ve Aydın Babacan ile anlaşma sağladı.

Sivasspor A2 takımlarından Emre Güvendi ve Ozan Kılıçoğlu ile anlaşma sağlayan 4 Eylül Belediyespor, Trabzon Aralıkspor'dan Berk Kal, Sivas Yolspor'dan Orhan Bütüner, Sivas Volkanspor'dan Bayram Karadağ, Malatya Belediyespor'dan Taner Yılmaz, Sivas Demirspor'dan Aykut Kaya ve Samet Oktay, Kahramanmaraşspor'dan Mustafa Boşnak, İstanbul Kemapaşaspor'dan Ramazan Güler, İstanbul Zeytinburnu Yıldıspor'dan Okan Akın, Eskişehirspor A2 takımından Güray Ergençci ve Ispartaspor'dan Alparslan Onay değerlendirdikten sonra takıma kazandıracak.

Antrenör Fethi Ayın, takımın 26 kişilik kadrodan oluştuğunu belirterek, idmanlara başladıklarını söyledi. Transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Ayın, yeni sezonun hayırlı olması temennisinde bulundu.
4 Eylül Belediyespor, 2010 – 2011 sezonunda kadrosuna dahil etmeyi planladığı Oyuncularla birlikte Sivasspor'lu futbolcu Hayrettin Yerlikaya'nın pansiyonunda kampa girdi.

(Anadolu Ajansı)
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)